Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo yapma programı, aaa logo, hd, videolu anlatım, + sesli, + link

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
AAA LOGO NEDİR ?

Oldukça güzel bir logo hazırlama programı. Web sayfanız için birbirinden farklı logoları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Önceden hazırlanmış 100'den fazla hazır logo ve 8000'den fazla logolarda kullanabileceğiniz objeler içeriyor

DOSYA BOYUTU

7MB

DOWNLOAD

https://www.aaa-logo.com/aaalogo120.exe

VİDEO

Video

RESİM

1401.jpg

Benzer konular

TheKingLeon

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Böyle bir sitede, böyle bir paylasim yapmani yasina ve tecrübesizligine veriyorum :) PS ve AI ögren bence. Yine emek harcamissin, emegine saglik.

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yasıma veriyorsun :D Emek verdim istediğim programı kullanırım istediğim logoyu yaparım önemli olan paylaşmak Sen PS ve AI'da iyisin. Ben İse AAA Logoda beğenmediy sen yorum yapma.

KB Sert oldu ama

TheKingLeon

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yasıma veriyorsun :D Emek verdim istediğim programı kullanırım istediğim logoyu yaparım önemli olan paylaşmak Sen PS ve AI'da iyisin. Ben İse AAA Logoda beğenmediy sen yorum yapma.

KB Sert oldu ama

Hevesini kirmak istememistim ama bak burda gördügün " abilerin " senin o gösterdigin "hazir" logolari kendileri ciziyorlar. Sen ise, birbirinden iyi grafikerlerin oldugu bir sitede kiytirik bir logo makerin nasil kullanilacagini anlatiyorsun birde üstüne terbiyesizlesiyorsun. Beni ilgilendirmez tabiki, hani programi kullaniyorsan kullan ama sagda solda 1-2 liraya logo yapiyorum diye gezmeyin.

Sende KB buda biraz sert oldu !

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben iyi logo yapamiyorum burdaki abi veya kardeşimlerim benden iyi yapiyor html bilmek için Logo gerekmiyor zaten photo shop bilsen yeter. Benim photo shop kullanımım normal derecede sadece tanıtmak istedim. Eğer terbiyesizlik yaptıysam özür dilerim ;)

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben sürekli paylaşımlar yapiyorum.Profilimdeki yaşım doğru değil 13 yaşındayım.

Ejder'Graphıc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Grafikerler.net sitesine ilk kez giren bir meraklı kişi kahkaha atarak güler diye düşünüyorum..

HisarMedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
diğer programlar tabiki adobe dünyada tek öncü kalite bakımından kimse eline su dökemiyor. merak hazırdan başlar sonra iyice derinine iner sonra bu programları istemesede isteyecek hala gelir grafiği seven insan adobe vs..

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logo yapma programı diye bir şey yoktur. Bu gösterdiğiniz hazır şekilleri bir araya getiren basit bir yazılım.

Logo zaten bir firma/kuruluşa göre çizilip hazırlanmadıysa o sadece anlamsız bir şekil olarak kalır. Kaldıki hangi programla hazırlandığının da hiç bir anlamı yok.

Ha illa teknik açıdan bakarsak tasarımı bi kenara koyup logo dediğiniz iş vektör yazılımlarda hazırlanılır ve fotoşop bu yazılımların arasında değildir.

İsim vermem gerekirse; daha doğrusu sırasıyla yazarsak;

İyi bir brief alınır.
Brief ve sektörün ışığında kaba bir taslak oluşturulur
Kağıda vb bu taslak hazırlanılır.
Sonra bu taslak vektör yazılımlarla dijital ortama aktarılır
bu yazılım Türkiyede ai, freehand ve coreldir.
Daha sonra bu çıkan iş bir ila 5 örnek/versiyonla sunuma hazırlanılır. (Burdaki rakam örnek ama sayı arttıkça müşterinin işe saygısı ve herhangi birini seçme ihtimali azalır. En iyi rakam 2 ila 3'tür bence)
Müşteriye döküman verilmeden sunulur.

Son düzenleme:

ceza03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo yapma programı diye bir şey yoktur. Bu gösterdiğiniz hazır şekilleri bir araya getiren basit bir yazılım.

Logo zaten bir firma/kuruluşa göre çizilip hazırlanmadıysa o sadece anlamsız bir şekil olarak kalır. Kaldıki hangi programla hazırlandığının da hiç bir anlamı yok.

Ha illa teknik açıdan bakarsak tasarımı bi kenara koyup logo dediğiniz iş vektör yazılımlarda hazırlanılır ve fotoşop bu yazılımların arasında değildir.

İsim vermem gerekirse; daha doğrusu sırasıyla yazarsak;

İyi bir brief alınır.
Brief ve sektörün ışığında kaba bir taslak oluşturulur
Kağıda vb bu taslak hazırlanılır.
Sonra bu taslak vektör yazılımlarla dijital ortama aktarılır
bu yazılım Türkiyede ai, freehand ve coreldir.
Daha sonra bu çıkan iş bir ila 5 örnek/versiyonla sunuma hazırlanılır. (Burdaki rakam örnek ama sayı arttıkça müşterinin işe saygısı ve herhangi birini seçme ihtimali azalır. En iyi rakam 2 ila 3'tür bence)
Müşteriye döküman verilmeden sunulur.

Beklenen yorum bu olsa gerek :)

nadir_78

🌱Yeni Üye🌱
Slm arkadaşlar -

selam arkadaşlar ben logo işinde acemi derecesinde ve bir o kadar hevesli biriyim. Şirkette yönetici olarak çalışıyorum fakat bu işlere merakım var ticari olarak bu işi yapmak niyetinde değilim fakat kendi kartvizit çalışmamı kendim yapmak niyetindeyim. bana önerebileceğiniz kolay ve basit anlaşılır dilde logo programı var mı elinizde kurulumu varsa lütfen mailim bozyel_78@hotmail.com şimdiden teşekkürler yaşınız her ne olursa olsun

igkorkut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum 12 yaşında kardeşim var o programı kullanıyor blogcuda resimlere yazı yazmak için. Acemi Acemi Acemi Logo :) kalp kırmak değil bende AI-Ps-Corel vb. programların acemisiyim ama seninde onlara ağırlık vermeni tavsiye ediyorum.

ozguraskan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben sürekli paylaşımlar yapiyorum.Profilimdeki yaşım doğru değil 13 yaşındayım.
13 yaşındasın HTML'i nereden biliyorsun. Artı Senin o Logoyu 1 saatte yapana kadar Aİ ve PS 10 dk :D AAA Logo Seni İleri Götürmez Diye Düşünüyorum Adam Sana Dese ki Bunu Büyüt En Fazla 1024px Büyütürsün :D Ama onlarla istersen 20 metre büyüt piksel bozmaz ;)

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
13 yaşındasın HTML'i nereden biliyorsun. Artı Senin o Logoyu 1 saatte yapana kadar Aİ ve PS 10 dk :D AAA Logo Seni İleri Götürmez Diye Düşünüyorum Adam Sana Dese ki Bunu Büyüt En Fazla 1024px Büyütürsün :D Ama onlarla istersen 20 metre büyüt piksel bozmaz ;)

Hocam 2011 konusunu hortlatmışsın :) Şimdilerde delikanlı birisi olmuştur. Yapma yazıktır günahtır.

ozguraskan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben Bakmadım Bile Tarihe :) Neyse Sağlık Olsun Kader Diyelim. Biryerden İlişti gözümede Neyse :)

(ÇEVİR KAZI YANMASIN) :D