Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop İle Logo Tasarımı Yapmak [HD]

eraon7

🌱Yeni Üye🌱
Anlatımız çok iyi ve netti..tebrik ederim.. yalnız sormak istediğim bir şey var..ben bu sitede yeniyim...bir başlık açtım ama cevaplar gelmedi..o yüzden size de sormak isterim..
ben grafik konusunda kendimi geliştirmek istiyorum..
çünkü logo,kartvizit türü tasarımları çok seviyorum..photoshop kullanıyorum..bana önerebileceğiniz başka programlar varmıdır?

Lavoisier

🌱Yeni Üye🌱
Görüntü kalitesi pek iyi değil. Ne yaptığın pek anlaşılmıyor. Ellerine sağlık.

WILDGUARD

🌱Yeni Üye🌱
Anlatımız çok iyi ve netti..tebrik ederim.. yalnız sormak istediğim bir şey var..ben bu sitede yeniyim...bir başlık açtım ama cevaplar gelmedi..o yüzden size de sormak isterim..
ben grafik konusunda kendimi geliştirmek istiyorum..
çünkü logo,kartvizit türü tasarımları çok seviyorum..photoshop kullanıyorum..bana önerebileceğiniz başka programlar varmıdır?

İllustrator bununla daha rahat yapabilirsin arkadaşlarım bununla yapıyor ama ben ayrıntıyı fazla bilmiyorum.

Görüntü kalitesi pek iyi değil. Ne yaptığın pek anlaşılmıyor. Ellerine sağlık.

Malesef programın ayarları yuzunden. HD ama ayar yapmak gerekiyormuş ben o ayarları yapmadıgım için bulanık cıkmış. Yeni videolarımda böyle bir sorun yok malesef eski videolarımda bazı videolar için geçerli onlarin görüntüsü biraz bozuk.

figen74

🌱Yeni Üye🌱
Açtığın sayfanın ölçülerini göremedim yaa :(

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logoları vektörel bir programda (illustrator, corel, freehand) yapmanızı tavsiye ederim photoshop gibi piksel tabanlı programda yapılan işlerde ileride sorun yaşayabilirsiniz.