Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lütfen Yardım :) ... Uygun Web Tasarımı Hosting Logosu

HaKan'

🌱Yeni Üye🌱
2Logo Calısmamı Sıze Sunmak Istıyorum Lutfen Yorumlarınızı Ve En Onemlısı Fıkırlerınızı Esırgemeyınız Teşekkürler..

Bu Logo Bi Web Tasarım Sitesi İçin Hazırlanmıştır .. ( 2 Side )

Ve ..

HaKan'

🌱Yeni Üye🌱
Lutfen Yorumlarınızı Ve En Onemlısı Fıkırlerınızı Esırgemeyınız Teşekkürler.

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
logoya benzer bir taraf bulamadım
arkaya bir resim öne bir yazı koyarak logo çalışması yaptım demişsiniz. bu bir logo değil ayrıca yazınızında uyduğu söylenemez

HaKan'

🌱Yeni Üye🌱
logoya benzer bir taraf bulamadım
arkaya bir resim öne bir yazı koyarak logo çalışması yaptım demişsiniz. bu bir logo değil ayrıca yazınızında uyduğu söylenemez

Öncelikle Yorumun İçin Teşekkürler.. Bu işte Yeniyim Nasıl Çalışmam Gerektiğini Nasıl Kendimi Geliştirmem Gerektiğini Söylersen Çok Sevinirim ..

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Öncelikle Yorumun İçin Teşekkürler.. Bu işte Yeniyim Nasıl Çalışmam Gerektiğini Nasıl Kendimi Geliştirmem Gerektiğini Söylersen Çok Sevinirim ..

logo; tek bir görselin bir bütünü temsil etmesidir. bu nedenle logoya bakan birisinin dikkatini çekmesi, merak uyandırması, göze hoş gözükmesi ve logonun anlaşılabilir olması gerekir.
Uyumu yakalayabilmek içinse geniş bir görsel anlatım gücü ve hayalgücü gerekmektedir.
İnternette logo ile ilgi araştırmalar yapın. logolara bakın. logo hakkında yazılmış ipuçlarını okuyun. Hayalgücünüzü geliştirin (kitap okuyarak).

Birkaç örnek olarak bu linkteki logoları inceleyip hayran kalabilirsiniz :D

Birde en önemlisi fikir ve emek hırsızlığı yapmayınız.

HaKan'

🌱Yeni Üye🌱
Herşey İçin Tşekkürler Logo Çalışmamı Sizinle Paylaşıcam :D Biraz Çalışıyım :D

yücel mete

🌱Yeni Üye🌱
logolar bazen duruma göre olduğundan daha küçükte kullanılabilir mesela iç sayfalarda filan.işte bu durumlarda logo anlaşılabilir olmasını ve anlatığı anlamı yitirmemeli.birde arka fon rengi de kullanım yerine göre değişebilir,her zaman beyaz olmayacak.onun için küçük parçacıkların arasındaki renkler sorun yaratabilir..fikir güzel elinize sağlık.