Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mac için grafik tablet ne önerirsiniz?

fotofiker

🌱Yeni Üye🌱
Grafik tablet almak istiyorum. Mac bilgisayarım var ve hangileri problemsiz çalışır bilmiyorum.Photoshop da çalışacağım. Birde öğrenci olduğum için uygun fiyatta olmalı. Almadan önce sizlerinde tavsiyelerini bekliyorum.
Teşekkürler...

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Neden bu öneride bulunduğumuda söyliyeyim. Uc logic türkiye sorumluları kullanıcılarına verdikleri destek ve genel itibariyle ilgileri gayet hoş.

https://www.grafikerler.net/uc-logic-f179.html
Uc Logic

Rakip firmaları wacoom örnek buda var tabii hem fiyat olarak hemde her hangi bir genel problem olduğunda zor koşullarda yardım imkanı oluyor. Bu sebepten dolayı ben şahsen uc logic tercih etmenizi tavsiye ederim. Yukarıda vermiş olduğum link tede sitemizde kayıtlı uc logic kullanıcılarının çizdikleri görselleri görmeniz mümkün...

Saygılarımla.

fotofiker

🌱Yeni Üye🌱
Öneriniz için teşekkürler. Uc logic araştıracağım. Bir soru daha sormak istiyorum. Sizce hangi ebatta almalıyım? Hangi ebatı kullanmak kolaydır?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Genel itibari ile a4 tercih ediliyor biraz büyük de diyorlar kullanan arkadaşlar size daha detaylı bilgi vereceklerdir.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
wacom intous3 a5 kullanıcıyım.wide a5 olarak geçiyor bu ürün.UC Logic te benzeri bir durum sözkonusu mu bilemem ama wacom a5 ten çok memnunum.A4 ten sadece 1-2 cm küçük