Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Matematik Yarışması Afiş Çalışması

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆

ya da

Gerçi sadece yazı fontları değişik ama ben karar veremedim hangisinin daha iyi olacağına dair.

Birbirinden değerli görüş ve yorumlarınıza...

Son düzenleme:

Benzer konular

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
"Matematix yarışmaşı" nedir?

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmanız çok hoş tek sorun şu Matematix yerine matematik yazsa iyi olur çocuk öğrencilerde doğru kelimleri öğrensin bence yabanlaşmış kelimeyi karışmasın

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar yorum yazan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar yorumlanmış olması beni ne kadar mutlu etti anlatamam. Matematix yazısına gelince. Yarışmanın adı "Matematix". Sonundaki x işareti matematiği temsil ettiği için konulmuş. Yani İngilizce bir çağrışım yapması için değil. Tekrar teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
Arkadaşlar yorum yazan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar yorumlanmış olması beni ne kadar mutlu etti anlatamam. Matematix yazısına gelince. Yarışmanın adı "Matematix". Sonundaki x işareti matematiği temsil ettiği için konulmuş. Yani İngilizce bir çağrışım yapması için değil. Tekrar teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

Gayet mantıklı bir açıklama, teşekkürler :)

Çalışmalarınızdan bende 1. si daha iyi sade font öğrencilerin canını sıkar biraz :D

Gayet başarılı bir afiş elinize sağlık. Birşey sormak isterim çizimler sizemi ait ?

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gayet mantıklı bir açıklama, teşekkürler :)

Çalışmalarınızdan bende 1. si daha iyi sade font öğrencilerin canını sıkar biraz :D

Gayet başarılı bir afiş elinize sağlık. Birşey sormak isterim çizimler sizemi ait ?

Yorumunuz için teşekkürler. Alt kısımdaki matematsel görsel bana ait değil. Üst kısımdaki ödüllerle ilgili ikonlarda bana ait değil. Ben o derecede profesyonel olamadım henüz. Basit bazı çizimler yapabiliyorum.

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 1.si daha güzel olmuş. font daha dolgun daha güzel. ama matemetix yazısı kırmızı olsa daha güzel görünürdü gibi geldi bana sanki. daha bi gösterirdi heralde kendini. ama bu haliylede gayetr başarılı tebrkler :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1 numaralı çalışma daha iyi diğerine göre.Emeğinize sağlık.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende ilk afişi başarılı buldum.
Birkaç ayrıntıdan bahsetmek istiyorum. İlk ve önemli olanı ödüllerin yerleştirilmesi ve renkleri, yazıyı okumadan ilk baktığımda kırmızı olanın 1. ödül olduğunu düşündüm, karmaşa oldu inceledikten sonra anladım. Afiş insanların durup okumadıkları sadece gözgezdirdiklerinde konunun içeriğini anlamaları sağlayan bir kitle iletişim aracı diyebiliriz. Bu nedenle ödüllerin dikkatli yerleştirilmesi renklerin iyi kullanılması gerekir diye düşünüyorum.
İkinci olarakta Matematix Yarışması başlığına strog verirseniz daha iyi olur sanırım..
Başarılar..

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Birbirinden değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım bilenler konuştu:) eline sağlık tatlı bir çalışma. forumun acemisi olarak söleyebileceklerim bu kadardır. ama arkadaşlardan birde bunu incelemelerini isterim. https://img714.yfrog.com/img714/8300/grupinannaafii.jpg

Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Çalışmanızı henüz bakmadım ama yeni bir başlık altında açmışsanız orada değerlendirmek isterim. Burada değerlendirilse çalışma içinde çalışma olacak şimdi. Sitede yayınlandırğı linki ile beraber verirseniz bundan sonra daha faydalı olunabilir diye düşünüyorum.

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık gayet güzel çalışmalar olmuş.ama ben 2.yi beğendim galiba sadece matemetix yarışması fontları değişik.2.çalışmanda ki font daha hoşuma gitti.ama çalışmaların çok başarılı.devamını diliyorum.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık gayet güzel çalışmalar olmuş.ama ben 2.yi beğendim galiba sadece matemetix yarışması fontları değişik.2.çalışmanda ki font daha hoşuma gitti.ama çalışmaların çok başarılı.devamını diliyorum.

Çok teşekkürler. Beni fazlasıyla motive etti diyebilirim. Aslında hazırladığım bir tane daha afiş var onu da yorumlamanı çok isterim ama yayınlayıp yayınlamama konusunda kararsız kaldım. Şimdi mi yoksa daha sonra mı yayınlasam diye?

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok teşekkürler. Beni fazlasıyla motive etti diyebilirim. Aslında hazırladığım bir tane daha afiş var onu da yorumlamanı çok isterim ama yayınlayıp yayınlamama konusunda kararsız kaldım. Şimdi mi yoksa daha sonra mı yayınlasam diye?

çalışman güzelse ve yorumu hak ediyorsa tabiki güzel derim.afiş çalışmalarına bakarken gerçekten çok zevkle bakıyorum.bence eklemelisin.fikrimi sorduğun için söylüyorum.ama yinede sen bilirsin.kolay gelsin.