Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mendos Tahin Etiketi

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Mendos Tahin etiketi...
Eksikler yada fazlalıklar için yorumlarınıza...

mendostahinetiket.jpg

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Amacım flood yapmak değil ama merak ettim, acaba çalışma gözükmüyormu, yada hiç fikir beyan edilmeyecek gibimi :) Özellikle müşterim burdaki yorumları görmek istedi...

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben beğendim içinde bir çok nesne olmasına ramen sade ve hoş görünüyor.
eline emeğine sağlık.

YUSUF AKKAŞ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emek çekilmiş,çok da güzel olmuş,elinize sağlık

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
bundan iyisi şamda tahin :) emeğine sağlık güzel olmuş, fakat tabak görselini biraz daha belirginleştirebilirmisin diye düşünmedim değil ben ilk bakışda tabak içinde tahin oldugunu zor algıladım..yada yorgunum ondanda olabilir:)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
bundan iyisi şamda tahin :) emeğine sağlık güzel olmuş, fakat tabak görselini biraz daha belirginleştirebilirmisin diye düşünmedim değil ben ilk bakışda tabak içinde tahin oldugunu zor algıladım..yada yorgunum ondanda olabilir:)

Tabi eleştirinin haklılık payı var, genellikle müşteri müdehalesi olduğu için renk, boyut, tipografi vs.. bazen insiyatifimiz şekillenebiliyor...

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben Fethiyedeyken tanışmıştım bu gıda firmasıyla

sedatrew

🌱Yeni Üye🌱
çalışma çok şık çizgilerde gold kullanman iyi olmuş tahinle beraber uygun bir mozaik olmuş.....

markanın logosunda yaprak var ....onun yerine susam tanesi ile yapılmış bir logo daha iyi olabilirdi.
gördüğüm kadarı ile yazılar gayet net ve okunabilir halde ...arapça okuyamıyorum ama uyarmam gerekir arapça karakterler bazen hatalı olabiliyor o yuzden dikkatli çalışmanı tavsiye ederim.

üretim izinleri ve içindekiler herşey iyi sadelikte .....
barkot ve geri dönüşüm işaretleride ambalajın(markanın ) önüne geçmekyecek şekilde yerleştirilmiş.

son bir uyarı ....tarım ve köy işleri ürün etiketleri ile ilgili düzenlemesi 2012 de değişiyor.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma çok şık çizgilerde gold kullanman iyi olmuş tahinle beraber uygun bir mozaik olmuş.....

markanın logosunda yaprak var ....onun yerine susam tanesi ile yapılmış bir logo daha iyi olabilirdi.
gördüğüm kadarı ile yazılar gayet net ve okunabilir halde ...arapça okuyamıyorum ama uyarmam gerekir arapça karakterler bazen hatalı olabiliyor o yuzden dikkatli çalışmanı tavsiye ederim.

üretim izinleri ve içindekiler herşey iyi sadelikte .....
barkot ve geri dönüşüm işaretleride ambalajın(markanın ) önüne geçmekyecek şekilde yerleştirilmiş.

son bir uyarı ....tarım ve köy işleri ürün etiketleri ile ilgili düzenlemesi 2012 de değişiyor.

Güzel yorumuz ve uyarılarınız için teşekkür ederim...Ayrıca firma logosu bana ait değildir...

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel olmuş, renklerde çok uyumlu göze batan birsey yok elıne saglık.
tebrıkler Erkal.. iyi çalışmalar...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Logoyu sizin çalışmadığınız aşikar zira çalışmanızın yanında biraz sönük kalmış :)
Elinize sağlık Erkal COŞKUN :)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık..

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
sade ve temiz bir çalışma olmuş... emeğinize sağlık...