Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mikrofiber temizlik bezi..

uguralemdar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar logoyu daha önceden yapmıştım bide kartvizit hazırlıyım demiştim hala profesyonel anlamda bi işe başlamak nasip olmadı işim yok yani kısacası bi yerlere gelebilmem için eleştri yorum bilgi topluyorum 1 aydan fazla oldu başlayalı. Sizinle paylaşmak istedim. Eleştirilerinizi ve hakettiysem tabikide güzel yorumlarınızı bekliyorum..

sUVbS.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
renkleri geçişli değil de tenk renk olarak kullanmanı tavsiye ederim. mesela silups yazısını mavi "i" harfindeki damlacık noktasınıda yeşil denemen nasıl olur ? kolay gelisn
birde çapraz köşeleri oval yaparsan, hem bastırıken fazladan bıçak parası vermene değer :)

ates2005

🌱Yeni Üye🌱
Aslında düşünce güzel ama renkler çok fazla karışmış bi tarafta mor bi tarafta yeşil mavi renk sayısını azaltarak daha şık tasarımlar yapabilirsin ;)

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler cok karısmıs alttaki yazı çok büyük ayrıca

uguralemdar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar..

miraynur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında düşünce hoş. önceki eleştiler doğru ama herşeyden önce bende bu aralar staj ve okul sebebiyle kartvizit yaptığım için ve banada gelen eleştirler doğrultusunda uğur alemdar kim müdür mü yönetici mi danışman mı yani ben bu kişiye ulaşırken ne amaçla ulaşıcam bilmeliyim.

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ön kısımdaki logoyu merkezde daha ufak kullanmalısın öncelikle.
Siyah mavinin bu tonu ile hoş görünse de sektör temizlik olduğundan biraz hedeften çıkarıyor kartviziti siyah yerine kırık beyaz çok açık mavi tonlarını denemeni de öneririm.Çok daha ferah bir iş olacak ve bıraktığı etki daha pozitif olacaktır.

İsim-numara font boyutu iyi ama alt bilgi metni hem estetik hem kesim payı açısından maksimum 8pt olmalısı yeterlidir.
Ayrıca arada çizgiden kesinlike vazgeç. İlla çizgi kullanacaksan 3de1 kadar incelt ve logodaki maviyi kullanarak bütünlüğü sürdür.
İsim üzerindeki logoyu da ufaltabilirsin bundan çekinme zaten kullanıcı firma logosunu arka yüzünde rahatça görebiliyor.
Böylelikle logo ve isim-numara arasını biraz daha açıp işi rahatlatabilirsin.
Emeğine sağlık.