Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Milli heyecana 2 gün kala özel bir afiş...

emirhan 1 9 3 0

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.erzincan24.com
Milli heyecana sadece 2 gün kala, müşterinin böyle bir kampanyası beni de şaşırttı :)
Pek sürem yoktu ama müşteri kampanyasını illa yazılarla ifade etmeyi tercih etti. B
Umarım amacımıza ulaşırız.. :wink:

iskelesancakkkns9.jpg

Benzer konular

kEciSakaL

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.birkanbulut.com.tr
yazı rengini siyah yerine başka bir şey seçmiş olsaydın keşke, okunması güç oluyor. zemin rengini cok begendim yalnız ;)

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
turkuaz güzel renk. çok severim.
milli heyecanla yapılmış ama milli bir kaç obje ile biraz daha zenginleştirilebilirdi.
sürpriz hediyeler milli formamı. arkada o görseli kullanınca böyle bir izlenim hissettim.
kullanılan futbolcu görselinde çözünürlük problemi var. dekübesini de tekrar gözden geçirmelisiniz.

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine saglık fakat milli heyean ve 60 yazıları kırmızı oldugundan cok goz yoruyor arkadaki zeminle birlesince belki beyaz bi kontur atsaydın veya biraz efect verseydin kurtarabilirdin ellerine saglık tekrardan.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
olmamış bence..futbolcular havada uçuyo gibi..keşke alt tarafta olsalardı..dekube çok kötü..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
olabildiğince başarısız bir çalışma kusura bakma. tasarımına karışmayalım zevk meselesi çünkü ama teknik hatalar çok. dekube kötü. futbolcular ZUCKER in de dediği gibi uçuyor. altlarına bir gölge koysaydın zemine otururdu. ayrıca zemin rengi üstünde kullandığn yazı rengi olmamış. beyaz daha iyi okunurdu. formanın üstüen yazıların binmeside yazıların okunurluğunu düşürmüş. kısa zamanda bu düşüncen daha iyi algılanır hale getirilebilir. kolay gelsin

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
bütün arkadaslar yorumlarını yapmıslar,ekleycek bir seyler olursam eger yazı fontlarını değiştir derim.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kususra bakma ama bunu çok kötü ve başarısız bir çalışma.

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Futbolcu resimlerini bir daha gözden gecirmeni öneririm kesim yerlericok belli oluyor

brhmdkz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
En önemli problem bence okunurluk. iletmek istenilen mesaj gözü çok yoruyor.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
dekupe yaparken detaylari daha ayrıntılı incelemelisin. daha iyisini de görmek isteriz. eline sağlık!

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
benim ilk gözüme çarpan orda kullandığınız resim kalitesi çok iyi değil ve ayaklar altındaki çimende tamamen kesilip millilerimiz oval bir zemine bastırılabilir ...birde forma sanki kafası kesilmiş biri gibi duruyo bana göre...bunlar benim ilk bakışta gözüme çarpan kısımlar...ama burda benden bilgili kişiler bu önemli afiş için yorum yaparsa daha iyi olur... iyi çalışmalar..elinize sağlık.:wink:

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fontların yanlış, renkler uyumsuz, bir boşluk var sanki birşeylerin eksik olduğu belli. Ayrıca Doğu Gazetesi nin 'd' si küçük olmamalı...

emirhan 1 9 3 0

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.erzincan24.com
dekupe yaparken detaylari daha ayrıntılı incelemelisin. daha iyisini de görmek isteriz. eline sağlık!

öncelikle olumlu olumsuz yazan herkese teşekkürler...

Yaklaşık 12-13 dakikada yaptım bu çalışmayı, adam başımda dikildi :sleepy:

Eleştiri vicdan meselesi.. olumlu ya da olumsuz.. Benim adım sam olsaydı belki amaann neyse.. :wink:

Yukarıda ismi ve yazısı geçen arkadaş, eleştirirken birşeyleri mahvetmemenin ne demek olduğunu kavramış. Ben burda nelere şahit oldum da yuh dedim yani. Demek dayı meselesi :angel:

Bu arada hatalar çok kabul ediyorum, zaten hatanın büyüğü de benim. Keşke acele etmeseydim; zaten baskıya sokmadım, gerekli düzenlemeleri yapmadan.

Ama adamın çok acelesi vardı. Malum yarın başlıyor şampiyona:smile:

TÜRKİYEEEEEEEEEEEEEE :party: :party: :party: :party:

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Zaten hep öyle olur, bi kaç müşterimin yüzüne demiştim 'Neden son anlarda istiyorsunuz?' Böyle şeyler aceleye gelmez, insanlara nasıl anlatırız bilmiyorum.

Tasarım bir bebek gibidir, yavaş yavaş oluşması beklenmelidir.:)

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence Heycan Yok Afişte Çoşmuş Seyirci lazım Futbol Sahası Lazım Fontları Değiştirmen Lazım Yeni Bir Çalışma Yap bence.. Kolay Gelsin..

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
futbolcu resimlerinin çözünürlüğü düşük, ayrıca yazılara efekt ver derim, genel olarak çalışman güzel eline sağlık

taurusclk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aceleyle yapılmıs bir afis bu kadar olur heralde diyorum teknik olarak çok sorun vardı arkadaşlar bahsetmişti umarım baskıya vermeden düzeltmişsindir. sende hatalarını gördüğüne göre söyleyecek birşey yok başarı dileklerimle..

milky

🌱Yeni Üye🌱
tasarımda zaman ve çalışmayı yapıcak olan tasarımcının rahatlıgı cok önemli...
öle leş kargası gibi müşteri başında durunca insan gercekten cinnet geciricekmiş gibi oluo bi de sanki 40 yıllık grafiker gibi ahkam kesmeleri de işin içine girince gelde gırtlaklama onu...
umarım bundan sonraki çalışmalarınız aceleye gelmez ve daha ii işler ortaya çıkarırsınız...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bence basit biçalışma olmuş kırmızı beyaz renleri biraz daha ağırlıklı kullansan belki daha hoş bi çalışma çıkabilir ortaya ve resimin çözünürlük kötü bence değiştir daha canlı bi çalışma yapabilirsi