Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Model üzerine kumaş uygulama. (daireler)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
daire01.jpg

Aşağıda örneğini gördüğünüz tasarladığım kumaşın, üstteki modelde Photoshop ile uygulanması.

05.jpg

• Beğen
Tepkiler: Nur

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazdığınızdan yanlış anlamadıysam, aşağıdaki tasarladığınız deseni mankenin üzerindeki elbiseye uyguladınız değil mi?

Şöyle söyleyebilirim, fotoğrafı gördüğümde üzerindeki elbisenin o tasarımdan yapılmış kumaş olduğunu düşündüm. Notunuzu gördüm, tekrar inceledim.
Çok güzel çok başarılı bir photoshop çalışması olmuş.

Elinize emeğinize sağlık. tebrik ederim.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Yazdığınızdan yanlış anlamadıysam, aşağıdaki tasarladığınız deseni mankenin üzerindeki elbiseye uyguladınız değil mi?

Şöyle söyleyebilirim, fotoğrafı gördüğümde üzerindeki elbisenin o tasarımdan yapılmış kumaş olduğunu düşündüm. Notunuzu gördüm, tekrar inceledim.
Çok güzel çok başarılı bir photoshop çalışması olmuş.

Elinize emeğinize sağlık. tebrik ederim.

Öncelikle beğenileriniz için çok teşekkür ederim.
Tasarlanan işleri, hedef üzerinde görmek tasarımcılığın en önemli şartlarından biridir. Bu nedenle öncelikle işlerimi otomatik yapacak bir program aradım fakat tatmin edici ve pratik sonuç veren bir adet program bulabildim, oda model başına ücret aldığı için, kendim yapmayı denedim, biraz uğraştırdı ama ufak tefek hatalarlada olsa tasarımın model üzerindeki etkisini gördüm.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle beğenileriniz için çok teşekkür ederim.
Tasarlanan işleri, hedef üzerinde görmek tasarımcılığın en önemli şartlarından biridir. Bu nedenle öncelikle işlerimi otomatik yapacak bir program aradım fakat tatmin edici ve pratik sonuç veren bir adet program bulabildim, oda model başına ücret aldığı için, kendim yapmayı denedim, biraz uğraştırdı ama ufak tefek hatalarlada olsa tasarımın model üzerindeki etkisini gördüm.

Aslında bir çalışmanın değeri; üzerinde insan faktörünün ne kadar zaman harcayıp, uğraşıp didinmesiyle doğru orantılı. Emeğin gücü hissediliyor. Elinize sağlık.

sound_88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cahit bey nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü???

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
cahit bey nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü???

Bu yöntem çok profesyonelcemi, yoksa değilmi bilmiyorum ama uzun bir yöntem. Bu nedenle resimli anlatım yapmam gerekiyor. Bunun içinde zaman gerekiyor, müsait olduğum ilk anda, yöntemin resimli anlatımını sizlerle paylaşacağım.

plenty

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Harika bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık.
Resimli anlatım için takipteyim!

sabrinna

🌱Yeni Üye🌱
Tam da yapmak istediğim çalışma.Cahit Bey resimli anlatımınızı heyecanla bekliyorum.
Emeğinize sağlık

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Emeğinize sağlık hiçte fena değil bana göre :)
Nasıl yapıldıgı konusunda bi tahmin yürütmek isterim
Photoshopdaki peen tool veya lasso tool araclarının birisyle parcanın uygulanacagı alan seçilip maskeleme yöntemiyle montaj yapıldı sanırım tabi daha detaylı düzeltmeler mutlaka yapılmıştır...

Hexen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğinize sağlık çok güzel olmuş...Naçizane göğüs kısmı bayana göre sağ göğüs kısmındaki büyük puan biraz düz mü? yoksa bayandan mı? kaynaklı çok özür dileyerek dikkatimi çekti...Saygılar.

Mukadderat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu yöntem çok profesyonelcemi, yoksa değilmi bilmiyorum ama uzun bir yöntem. Bu nedenle resimli anlatım yapmam gerekiyor. Bunun içinde zaman gerekiyor, müsait olduğum ilk anda, yöntemin resimli anlatımını sizlerle paylaşacağım.

Dilerim bir an önce müsait olur, yöntemin resimli anlatımını bizlerle paylaşırsınız.
Ben şahsen merakla bekliyorum.

Paylaşım için teşekkürler elinize sağlık.

plenty

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Uzun zamandır aradaığım çalışma işte burada. Görünce çok sevindim, "Nihayet" diyecektim ki; anlatım yokmuş.
Lütfen anlatımı yazar mısınız?
uzun zaman olmuş form açılalı, sanki unutulup gidilmiş gibi..
:(

grafilk

🌱Yeni Üye🌱
evet çok güzel gerçekten resimli anlatım bekliyoruz...