Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

neden olmasin ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qisem

🌱Yeni Üye🌱
balksonza9.jpg

Benzer konular

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Emeğine sağlık ama balıklar solungaçlarıyla suda eriyen oksijeni kana pompalar ve yine solungaçlarından karbondioksidi dışarı atar..Bu sefer oksijen maskesini iki tarafa solungaçlara takarım desen o da olmaz derim...Daha değişik anlatılabilir diye düşünüyorum ben...

exograph

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.aslikaraca.com
calisma cok guzel islenmis, mesajida guzel sadece yazıları biraz zayif kalmis, tipografisi daha iyi duzenlenirse harika olur kanaatindeyim

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Daha iyi fikirler bulabilirsiniz diye düşünüyorum... İki hakkınız daha var bence değerlendirin.. Biraz mantık hatası var galiba...

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Bence de bir balığı oksijen tüpüyle yaşatamazsınız. Onların saf oksijene ihtiyaçları yoktur zaten... Solungaçları sayesinde solunum yaparlar ve vicutlarının kurumaması gerekir bir balığın yaşaması için :) Yarışmada başarılar dilerim...

abaq

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
abaq.deviantart.com
calisma cok guzel islenmis, mesajida guzel sadece yazıları biraz zayif kalmis, tipografisi daha iyi duzenlenirse harika olur kanaatindeyim

aynı fikirdeyim tipografi çok zayıf kalmış
bu arada önemli olan solungaçlar değil zaten önemli olan insanların verilmek istenen mesajı alması bence hayet iyi ellerine sağlık olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...