Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

oda sprey'i

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınızı bekliyorum rengini müşteri istedi siyah olsun diye

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Siyahıda, müşterinin tercihinide beğenmedim.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bence daha farklı konsep oluşabilirdi. Koku denilince siyahla kötü koku bağdaştırılıyor şahsen müşterinizi bu yoldan döndürmelisiniz.

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok denedim ama nuh diyor ama peygamber demiyor malesef bunu kendisine çoğu defa anlattım ama kendisi anlamıyor daha doğrusu anlamak da istemiyor

strope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
NUH AS. da bir peygamberdir....:)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
NUH AS. da bir peygamberdir....:)

''Nuh diyor peygamber demiyor'' inatçı kişilerin davranışları için kullanılan bir atasözümüzdür. Ayrıca dini bilgilerle de bezenmiştir.
Konumuz arkadaşın ambalaj tasarımı, lütfen yorum yaparken konuyla alakalı yorumlar yapın.Tartışma yaratacak, garip garip yorumlar yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz.

Burak OZYURT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha farklı tasarımlar çıkarabilirsin, siyah olması mühim diğil önemli olan tasarımdır

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
yaa kusura bakmayında yalnış anlaşılmak istemiyorum iyi hoş güzel müşterinin istekleri burda bir artı (+) veya bir eksi (-) yaratmaz bizlere müşterilerin istekleri bazen çok fazla oluyor bazen çok sade şeyler bazen ufacık kartvizit çalışmasına adamlar dünyayı sığdırmaya uğraşıp o karti el ilanımı yoksa kartvizitmi demeye şahit aramak gerekiyor bazende sadece bir isim birde telefon numarası koyduruyorlar zeminde bembeyaz istiyorlar yani müşterinin istediği bir çalışmayı koyarsan her zaman kötü eleştiri alırsın benim kanımca :)

ve yorumuma gelince siyah zemin bi koku için hımm hiç iyi değil ve yazı rengi hiç olmazsa fıstık yeşili olsaydı :)

Lady_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben kendimi kullanıcı yerine koyacak olursam; oda spreyi ambalajında bir ferahlık, iç açıcılık ararım. İlgimi o yöne çekecek bir tasarım göremedim. Daha değişik bir çalışma yapılmalı. Başarılar dilerim.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bazen siyehlada cok güzel işler cıkabiliyor ama bi oda spreyine gitmeemiş daha canlı olabilir renkler ama müşteri öyle istemiş ne diyeyim, müşterinizde ilginçmiş başarılar

FundaDemirkaya

🌱Yeni Üye🌱
bence olumsuz tek yan müşteri logosundaki font.. Bana da çok çattı böle müşteriler çok iyi anlıyorum.

begumelif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mesela manzarayı değiştirebilirsin
daha güzel bi dağ resmi koyabilirsin

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
madem müşteri ısrarla siyah istiyor sizde siyahla güzel bir tasarım yaparak ürünü ön plana çıkarabilirsiniz bence tasarımda olmamıs siyahla harikalar yaratmak ta sizin elinizde iyi çalışmalar...

graphicofdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ambalaj tasarımına ilk baktığım zaman önce gözüme MARKA ÇARPIYOR. Mr. EREN

Tasarım gözü çok yoruyor Yani verilmek istenen mesaj ile fotoğraf arasında çok fazla bir uzaklık var. Yani mesaj yerine ulaşmamıştır..

Saygılar...