Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Organik Modelleme

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar ,

Organik modelimde farklı insanlara ait dokuları deniyorum ve looks builder ile efekt pratiği yapıyorum ... Biraz instragram benzeri bir şey olsa da bilgisayarda bu tarz bir programın olması açıkça hoşuma gidiyor ... İki farklı doku kullandığım modelimi beğenmeniz dileklerimle ...

Benzer konular

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
gerçekten çok değişik bir olay buu ve çok da ilgi çekici. elinize sağlık.

Erkut2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yav sevdiğim kızı çizmişsin abi :) vallahi çok benzettim ;)

tasarıma gelince bu 3d mi yoksa photoshop mu ? birde yüzde çok fazla nokta var. daha pürüssüz olmalıydı.

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her zamanki gibi yine çok iyi çalışmalar

teşekkürler ....

gerçekten çok değişik bir olay buu ve çok da ilgi çekici. elinize sağlık.

teşekkürler ....

yav sevdiğim kızı çizmişsin abi :) vallahi çok benzettim ;)

tasarıma gelince bu 3d mi yoksa photoshop mu ? birde yüzde çok fazla nokta var. daha pürüssüz olmalıydı.

hayali bir karakterimin gerçekte yaşayan birine benzemesi hoşuma gitti :)

ana çizim 3ds max, kompozit photoshop, efektler looks builder ... yukarıda belirtmiştim zaten ... nokta konusuna gelince; kusursuz insan yoktur... elbette bu kızında kusuru olacak.

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
tebrikler güzel iş çıkartmışsınız çalışmalarınızın devamını dilerim

Erkut2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet. aynen dediğin gibi kardeş :)

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
1. çalışmada beni tek rahatsız eden şey kızın saç duruşu kafasındaki daha çok bandana gibi bu durumda saçların bandananın dışına doğru taşmış olması sanki bandana kızın kafasını çok sıkıyor gibi göstermiş :) Saçları bombeli yerine daha düz inmeliydi bence bu şekilde durması için ancak kabarık olması gerekirdi saçın o zamanda bandana kafadan daha yukarda durmalıydı çünkü kabarık saçları bu kadar anıla yapıştırmak pek mümkün olmuyor malesef :D

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tebrikler güzel iş çıkartmışsınız çalışmalarınızın devamını dilerim

Teşekkürler ....

evet. aynen dediğin gibi kardeş :)

eyvallah ...

1. çalışmada beni tek rahatsız eden şey kızın saç duruşu kafasındaki daha çok bandana gibi bu durumda saçların bandananın dışına doğru taşmış olması sanki bandana kızın kafasını çok sıkıyor gibi göstermiş :) Saçları bombeli yerine daha düz inmeliydi bence bu şekilde durması için ancak kabarık olması gerekirdi saçın o zamanda bandana kafadan daha yukarda durmalıydı çünkü kabarık saçları bu kadar anıla yapıştırmak pek mümkün olmuyor malesef :D

9 eylül makine mühendisliği bölümünü bitiren biri olarak elimden gelenin en iyisi bu :) bir daha bandanalı yaparsam dikkat ederim, teşekkürler ...