Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oto Ses ve görüntü sistemleri Logo Öneri bekliyorum!!!

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logopsdsonsc7.jpg

Arkadaşlar görüş ve öneri bekliyorum her türlü eleştiriye açık ... :D
Oto Ses ve görüntü sistemleri Logo

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logopsdson1fm9.jpg

Logonun belirli bazı kuralları biliyorum fakat sade bir tasarım olsun istedim... Kendime açmayı düşündüğüm işyeri için kendi tasarımım

JiN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aklıma 7up gazozunun çizigi karekteri geldi ilk..grafty bir çalışma gibi sade değil umarım müşterin beğenir

DURU_SU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben burada logo falan göremiyorum. Lütfen biraz araştırıp kendinizi geliştirmeye çalışın. En azından ünlü markaların logotype larını bir aklınızdan geçirin bakalım sizin yaptığınıza benziyorlar mı?

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
cık, tamamen aykırı olmuş. Ya bilen birisine yaptırın yada önce varolan markaları bi gözlemleyin derim.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım bu resim olmuş logo değil.böyle bir firmada bina ve insan kullanman gerekmez bunu basit yollardanda yapabilirsin.heralde sıkıntıdan yapmışsn

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Acıklayıcı olmak istersem oto müzik ve ses sistemleri denilence akla bana göre şehre verdiğin zarar ve İnsanların senin dinlediğin müzik ten bir şey anlaması ve gözlerinin acık sana baktıkları akla gelir ..

Ben alışılmışın dışında bir şey denemek istedim genelikle logo kavram larını bilmekteyim şirketin ismi veya başından sonundan bir kaç oturaklı harfin bir araya gelmesi ve geometrik şekillerden meydana gelir ben standartı zorlarsam ne gibi bir tepki alırım düşüncesi ile yola çıktım pek te iyi olmuyormuş anlaşılan ... çok tepki çektimm :D Normal birşeyler yapıp öngörünüze sunarım teşekkürler eleştirler için

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logosadeho8.jpg

Tamam sizin istediğiniz gibi oldu buna yorum alayım Nasıl değişiklik yada ekleme yapabilirim

DURU_SU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Diğer arkadaşları bilemem, ama bu hiç benim istediğim gibi değil, Ben hala logoları araştırmanız konusunda ısrarcıyım. Logonun açıklamasını metin içine yapıştırıp ben biliyorum zaten demekle bildiğinizi ispatlamış olmuyorsunuz malesef.

1)- Koyduğunuz turunccu zemin LogoType a dahil mi? Değil mi? Dahil ise gereksiz olmuş.
2)- Karakterlerin yerleşimi düzensiz tipografik bilginizi biraz pekiştirmeniz gerekiyor.
3)- Logo yaparken Efekt kullanmamaya bir vektörel programda çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu şekildeki logolar kullanışsızdır.
4)-Kullandığınız vectoru siz mi çizdiniz yoksa hazır mı? (Ses ve görüntü sistemlerine gitmemiş)

ISRAR EDİYORUM BİRAZ ARAŞTIRINIZ.

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benim uğraşmak istediğim ses ve görüntü sistemleri abartı işler zaten .. acıklama yapmıştımm bazı insanların müzik zevkine kulak tıkamak zorunda kalırsınız vektörel calışma 7 up logosuna bakılarak kendim cizdim illustrator bilgim olmadıgından photo shopta cizdizdiğim bir şekil..

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logopsdson1221copykq6.jpg

Eleştiriler sert ama öğretci... öğretmen öğrenci ilişkisi var ..
yada aast üst ilişkisi tarzında...
Alta kalmayı sevmem kusura bakmayın !!! hoparlor şeklinin dışındaki renk logoya dahil değildir..

Cyber-Emir

🌱Yeni Üye🌱
Güzel resim :) bende öyle grafiker degilim benim yorumumu çok dikkate almasanda olur

Peki ordaki çizimdeki adam tam olarak napıyor :p yani kulaklarını tıkıyo r gibi bişey

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım bu resim olmuş logo değil.böyle bir firmada bina ve insan kullanman gerekmez bunu basit yollardanda yapabilirsin.heralde sıkıntıdan yapmışsn

aynı fikirdeyim logo bu kadar karmaşık olmamalı sen bir sehir silüet cizimi çalışmışsın bence firmaya bununla gitme ama karakterin cok şirin duruyor

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
orta da firma yok!!! benim açacagımm firma sadece öneri aldım ...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Düz beyaz bir zemin üstüne, kulaklarını kapatmış arkadaşı N harfi büyüklüğünde kullanıp, düz bir yazı karakteriyle NKY yazdığınız zaman bu logo olmuştur..
Ama hoparlor sizin için hoparlor, benim içinse bir tabak..kesinlikle kullanmayın..kolay gelsin..

ahura

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok ayrıntııl düşünme :) boşwer şehri kasabayı bence =)