Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

oylesine bir logo DAN+E CHOCOLATE

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınızı bekliyorum..
balksz1ur2.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir çikolata firması için çok koyu renkli olmuş bence.verdiğiniz degradelerden de yazı net okunmuyor.biraz daha sade ve daha canlı renkler kullanabilirsiniz.kolay gelsin.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok koyu kahve bitterde falan tercih edilirde siyah? yiyecek özelliklede çikolata gibi tatlı bi üründe.. gerçi tüm ambalajlar kırmızı olucak diye bi şart yok tasarım ve renkle birlikte bütünlük sağlanırsa neden olmasın ama senin çalışmanda renk geçişlerin cok kötü fontun kenarı kalın ve içi çpk da boş değil içine bide efeck verince olmamış renkler belli olmuyo sırıtıyo sadece içinde.. öylesine yapmışsın zaten kullanılabilir bişe olmamış ..

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlgili forum kuralı

2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

Konu başlıklarınız içerik ismi ile açılmalıdır.

Forumdan daha iyi yararlanmak için kurallara uyalım.

Konu başlığı düzeltilmiştir.

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
cok koyu kahve bitterde falan tercih edilirde siyah? yiyecek özelliklede çikolata gibi tatlı bi üründe.. gerçi tüm ambalajlar kırmızı olucak diye bi şart yok tasarım ve renkle birlikte bütünlük sağlanırsa neden olmasın ama senin çalışmanda renk geçişlerin cok kötü fontun kenarı kalın ve içi çpk da boş değil içine bide efeck verince olmamış renkler belli olmuyo sırıtıyo sadece içinde.. öylesine yapmışsın zaten kullanılabilir bişe olmamış ..

felaket tellalı gibisin her yerde.. eminim sen bu işte eleştirdiğin kadar iyisin.
değerli yorumların için teşekkurler yinede. her hıyarım var diyene tuzluğu alıp yetişme..!!!

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
felaket tellalı gibisin her yerde.. eminim sen bu işte eleştirdiğin kadar iyisin.
değerli yorumların için teşekkurler yinede. her hıyarım var diyene tuzluğu alıp yetişme..!!!

yorum yapalım diye paylaşılıyosa çalışmalar bende fikrimi beyan ederim her hıyarım var diyene tuzluğu yetişmek niyetim yok gördüğümü söylüyorum, yalnış doğru, düzelticek bişe varsada düzeltiriz ama senin emri vakin umrumda değil elimde tuzlukla dolaşmıyorum merak etme...

Totem

🌱Yeni Üye🌱
yorum yok...
emeğinize sağlık....

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çikolatadan çok sanki bir TV kanalı logosunu andırıyor amacına uygun olmayan bir çalışma...

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
farkına vardım + yüzünden kanal haçı hatırlatıyor. ama o fontta + işareti t yerine geliyor...
yorumlar için teşekkurler..

gokbey

🌱Yeni Üye🌱
+ yanlış anlaşılabilir, bazı milliyetçiler yemez bu çikolatayı söyleyim.:)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmayı sadece renk geçişlerine bakarak bile değerlendirmek yeterli bence.Fazla "öylesine" bir çalışma olmuş.Baştan başlanmalı ve açıkçası burda yapılan yorumlardan da bir şeyler çıkarılmalı benim kanımca.Kolay gelsin.

sR-graphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi çikolata logosu için fazla ****limsi demir eksikliğne iyi mi geliyor çukulata:p

AlpaslanCelik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blogalp.com
çikolatadan çok sanki bir TV kanalı logosunu andırıyor amacına uygun olmayan bir çalışma...
Çikolata ve tv bak benim fikrim ne diyor :D
syron veya keskin jant firması bu tür bi logo seçmiş olsaydı daha ideal olabilirdi bence. Logo deyince akla şekil geliyor yanında dahili ve aynı temellere dayanan bir efektif yazı.Bence bu fikri aşmalısın modern tasarım şu an yaptığın tasarımın bence tam 100 yıl öncesinde gidiyor.