Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

oylesine yaptigim bir afis calismasi

lazerosman

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar selam

Sitede yeniyim. Dun bir afis calismasi koydum siteye. Henuz kimse yorum yapmadi. Bende ikinci bir afis calismami koymaya karar verdim. Soyledigim uzere yorumlarinizi bekliyorum

Osman Ozer
afisosman5yc9.jpg

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Konu net belli değil afişte, alttaki yazıları okumak güç. Onun dışında gayet iyi göründü.

lazerosman

🌱Yeni Üye🌱
konu afis hakkinda

Efoja rumuzlu arkadasim

Konu resimelerden anlasiliyor aslinda. Gay'ler icin tasarlanmis bir afis. Resimdeki adamlarin yapisindan anlasildigini dusunuyordum. Alttaki yazilara gelince zaten o yazilar cogu film afisinde dikkat ederseniz okunakli degildir. Yani figuranlarin , teknik ekibin filan isimleri yazar genelde ve dikkat cekmezler. Ama degerli elestirileriniz icin yinede tesekkur ederim.

Osman Ozer

layore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence gayet estetik.kişilerin üzerindeki renk maskeleri de iyi olmuş.en alttaki yazılar siyah olsa daha iyi olurdu sanki. iiyi çalışmalar...

asliyan

🌱Yeni Üye🌱
tarz güzel...konu da belli....eeee daha ne diyim afişlerini öylesine yaparsan köseyi dönersin sanki....

yarenay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben çok beğendiğimi söyleyemem. bana gaylerden çok uçuk kaçık lise filmi izlenimini verdi. uyuşturucu, kavga falan. tasarım yapılırken sadece görsellik düşünülmemeli bence ne anlatmak istediğimizi de düşünmeliyiz. ben altta oyuncuların ismi olmasaydı bi müzik grubunun afişi diye düşünebilirdim...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoş emeğine sağlık...