Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oyun: Ben Küçükken ... Sanıyordum!

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben küçükken büyüdüğümde çevremdeki insanların çok zeki insanlar olacağını sanırdm ama git git zeka seviyelerini düşürdüklerini anladım.. :)

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
küçükken cemre diye birşey gerçekten düşer sanıyordum..hala öyle sananlar varmış çevremden duyuyorum :D

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
hiç bu kadar ezilmemiştim vay arkadaş olaya bak ya .. :rofl: ben gördüklerimi yazdm :rofl:

merak etme küçük olmayacak kadar büyük , büyük olmayacak kadar da küçüksün :D

üzülme o yüzden :D:D

ayrıca ezmeye çalışmadım seni böyle bi huyum asla olmadı :angel:

sadece bi abin olarak başını sıvazlayarak sevdim seni hepsi bu :D:D

buarada ben küçükkeni çok sevdim :D

neyse konuya geleyim :D ben küçükken beynimizde ki görüntünün oluşması için önce gözümüzden bi ışın çıkar ve cisme çarpar sonrada tekrar gözümüze geri gelir diye düşünürdüm, oyüzden yıldızlara bakarken gözümü açıp kapatırdım ve " vaavvv ne kadar da hızlı ... " derdim :D:D:D

sonra bi gece elektrikler gidince anladım ki mesele farklıymış:D:D:D

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merak etme küçük olmayacak kadar büyük , büyük olmayacak kadar da küçüksün :D

üzülme o yüzden :D:D

ayrıca ezmeye çalışmadım seni böyle bi huyum asla olmadı :angel:

sadece bi abin olarak başını sıvazlayarak sevdim seni hepsi bu :D:D

buarada ben küçükkeni çok sevdim :D

neyse konuya geleyim :D ben küçükken beynimizde ki görüntünün oluşması için önce gözümüzden bi ışın çıkar ve cisme çarpar sonrada tekrar gözümüze geri gelir diye düşünürdüm, oyüzden yıldızlara bakarken gözümü açıp kapatırdım ve " vaavvv ne kadar da hızlı ... " derdim :D:D:D

sonra bi gece elektrikler gidince anladım ki mesele farklıymış:D:D:D

sen çok büyüksün tabi doğru :angel:

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟

mesajını okuyunca büyüdüğümü farkettim :D çabuk oldu biliyorum ama ben böyleyim işte , annemin karnın da çok duramamıs 8 aylık olmadan doğmuşm , genetik midr nedir huyum işte . . . :D:D

ben küçükken yıldızların her nasılsa çok uzakta olduklarını biliyordum ve yıldız kaydığını görünce yaptığım hesaplamalara göre :)D) ışıktan bile hızlı olması gerektiğini farketmiştim bu kaymanın :cool:

meğersem onlar atmosfere girerken yanan ufak göktaşlarıymıs :D

bide yıldızların dünyanın bi yerinde deprem olmasından dolayı düştüğünü düşünürdm :D

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mesajını okuyunca büyüdüğümü farkettim :D çabuk oldu biliyorum ama ben böyleyim işte , annemin karnın da çok duramamıs 8 aylık olmadan doğmuşm , genetik midr nedir huyum işte . . . :D:D

ben küçükken yıldızların her nasılsa çok uzakta olduklarını biliyordum ve yıldız kaydığını görünce yaptığım hesaplamalara göre :)D) ışıktan bile hızlı olması gerektiğini farketmiştim bu kaymanın :cool:

meğersem onlar atmosfere girerken yanan ufak göktaşlarıymıs :D

bide yıldızların dünyanın bi yerinde deprem olmasından dolayı düştüğünü düşünürdm :D

bende demin ilk profiterolümü yaptım :party: ya senin küçüklüğün ne acayipmiş :rofl:

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende demin ilk profiterolümü yaptım :party: ya senin küçüklüğün ne acayipmiş :rofl:

hala geçmedi ki acayiplikler :D:D:D

mutfağa futmak
nefese fefes
şofbene eşertman
eşertmana şohben
şemsiyeye şemşiye

dediğimi hala dün gibi hatırlıyorum :D:D

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hala geçmedi ki acayiplikler :D:D:D

mutfağa futmak
nefese fefes
şofbene eşertman
eşertmana şohben
şemsiyeye şemşiye

dediğimi hala dün gibi hatırlıyorum :D:D

ya bnm gibi gibi s,ş,j,z,c,ç harflerini söyleyemeseydn napcaktın :worried: benim bütün hayatım öyle geçcek :worried:

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya bnm gibi gibi s,ş,j,z,c,ç harflerini söyleyemeseydn napcaktın :worried: benim bütün hayatım öyle geçcek :worried:

nasıl yani öyle geçcek hayatın, hala mi söyleyemiyorsun

küçük olduğunu söylemiştim:) merak etme büyüdüğünde düzelir mutlaka :D

şaka bi yana pelteklik var sanırım. . .üzülme ama sakın buna, konuşurken çok sempatik durduğuna eminim :angel: hele bide afyonluysan , offf :D :D

bak Beyaz a adam sempatiklikte bir numara :D bi de aile ve sosyal politikalar bakanımız var bi hanımefendi, oda çok sempatik konuşuyor , insanın oturup dinleyesi geliyo hemen , iki eli kanda bile olsa :D :D

çok samimi ve son derece ciddiyim :cool: sempatik olmak bi çok şeyden daha önemlidir :cool:

Son düzenleme:

suzani

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nasıl yani öyle geçcek hayatın, hala mi söyleyemiyorsun

küçük olduğunu söylemiştim:) merak etme büyüdüğünde düzelir mutlaka :D

şaka bi yana pelteklik var sanırım. . .üzülme ama sakın buna, konuşurken çok sempatik durduğuna eminim :angel: hele bide afyonluysan , offf :D :D

bak Beyaz a adam sempatiklikte bir numara :D bi de aile ve sosyal politikalar bakanımız var bi hanımefendi, oda çok sempatik konuşuyor , insanın oturup dinleyesi geliyo hemen , iki eli kanda bile olsa :D :D

çok samimi ve son derece ciddiyim :cool: sempatik olmak bi çok şeyden daha önemlidir :cool:

evet 4 yaşında konuşmaya başlamışım zaten doktor ya 7 yaşına kadar konuşur yada hiç konuşamaz demiş ondan kendimi şanslı görüyorum :)