Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özel işlerimde kullandıgım Logolarım

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum :)

logolarimmf3.jpg

Benzer konular

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
o çizdiğin sey hem bir karga gagasına , hem bir insana hemde baska bir kuse benziyor.Hangisi ?
Yazı karakteri uymamış.
Bence yeni şeyler yarat...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk yorumu ben yapim istedim...arka zemini beyaz olan daha hoş...tekrar çalışmalarını görmek güzel...

:):):) yapamamışım...neyse...

Moderatör tarafında düzenlendi:

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
o çizdiğin sey hem bir karga gagasına , hem bir insana hemde baska bir kuse benziyor.Hangisi ?
Yazı karakteri uymamış.
Bence yeni şeyler yarat...

ilk yorumu ben yapim istedim...arka zemini beyaz olan daha hoş...tekrar çalışmalarını görmek güzel...

Teşekkürler zucker :) Design grafiker yorum için teşekkürler.Bunlar benim hoşuma giden logolar başka şeyler istemedigim için bunları kullanıyorum :)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Fikrini değiştiremeyeceksek ve yorumları dikkate almıyacaksan neden yorumlarınızı bekliyorum yazdın?

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Yorumları dikkate alıyorum neden almim.Sadece kullandıgım logolar yani iyi olmuş kötü olmuş bukadar.Herkesin zevkine göre tasarlayamam ki kendi zevkime göre tasarladım.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
şekil yazıdan çok uzak konumlandırılmış sanki iki ayrı logo gibi duruyor. onları birazdaha yakınlaştırmalısın bence. görsel ve yazı karakteri gözel.

bu arada böyle bir logo nasıl bir özel işte kullanılıyor. çek senet işlerimi bu yoksa:D:D

fukuku

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ay çok tuaf bi şekil bi anlamı bi mantığı varmı merak ettim doğrusu?

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
şekil yazıdan çok uzak konumlandırılmış sanki iki ayrı logo gibi duruyor. onları birazdaha yakınlaştırmalısın bence. görsel ve yazı karakteri gözel.

bu arada böyle bir logo nasıl bir özel işte kullanılıyor. çek senet işlerimi bu yoksa:D:D

Yorum için teşekkürler.İkisi ayrı logo zaten :D Soldakinin sagdakiyle bi baglantısı yok tamamen ayrı iki logo.Özel iş dedigim.Yani freelance olarak yaptıgım işler anlamında:)