Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

paletleri ok işaretli haline getirmek istiyorum?nasıl yaparım

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar ben mx i geçenlerde kurdum ve palatlerin olduğu yerde ufak bir ok işareti vardı tıkladığımızda paletler komple gizleniyo sağa gizleniyo yani.ben paletleri teker teker dışarı çıkardım ve kendim dizdim.ama tekrar o özelliği yapmak istiyoırum fakat olmuyo.nasıl yaparım yardımcı olursanız çok memnun olurum.şimdiden çok sağolun elinize sağlık!!

Benzer konular

sea.ajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hamit paletlerin ordaki dediğin ok.u tam anlayamadım yardımcı olmak istemiştim ama....

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
umarım anlatabilmişimdir!!

kırmızı seçili alandaki ok.

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
değerli akadaşım resmi yükleyemedim pc im çok ağır ve yeni bir mause aldım acayip sinir bozucu yarın size daha detaylı anlatmaya çalşırım ilginize çok teşekkür iyi geceler:)

sea.ajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben yardımcı olmak istedim istersen msn ekleyebilirsin arkadaşım benim için no problem :)

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
yardımın için çok sağol!hallettim.çok teşekkürler:)

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yapacağın işlem çok basit yapmışsın zaten eğer yapamadıysan veya aynı sorunla tekrar karşılaşırsan dışarıya çıkardığın paletleri layer, swatches, color mixer ,tints,align gibi paletleri kastediyorsun heralde bu paletleri tut sağ tarfa sürükle bırak aynı yerine yapışacak

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
ewt gordian arkadaşım aynen öyle çok sağol.işyerimdeki bi arkadaşa sordum o bliyomuş.fakat ben evde onu denedim demekki pek itinalı yapmamışım çünkü p.shop da o mantıkla paletleri dizebiliyoruz biliyosun.neyse yardımlarınız için çok sağolun elleriniz dert görmesin:)