Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pastane Broşürü

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Pastane'ye Yapmış Olduğum 2 Kırımlı Broşür Çalışmam ;)

graphic1kn5.jpg

Benzer konular

mustafasiriner

🌱Yeni Üye🌱
gayet normal görünüyor:) ama yuvarlak içinne aldığın pasta ve tatlılar çok küçük görünüyo keşke daha geniş alsaydın:)

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
basit görünüo ama olmaıs gerektiği gibi sanırım ama pasta çeşitlerini keşke gözümüze soksaydında daha iştah açıcı bi kapak olurdu emiğine sağlık...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir fotoğrafın beyaz çizgisi unutulmuş sanırım.

esmeray

🌱Yeni Üye🌱
broşürde fotograflar önemlidir. Biraz daha fotografları büyük yapabilirsen daha iyi görünür. Renkler iyi görünüyor. eline sağlık..

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Sevgili arkadaşım ben ilk baktığımda bişe anlaymadım pastaneyi andırmıyor.
Ürün resimlerini ele al göz doldur derim çok kaybetmişsin resimleri çıkar o yuvarlaklardan onları dağıt bence;)

x-ir

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
iinsan.wordpress.com
iştah açıcı fotoğraflar bekleyerek açmıştım konuyu ama kullanılan fotoğraflar çok küçük kalmış broşürde bence

cezbedici görünmüyor

hiltonajans

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hiltonajans.com
kusura kalma grafiker olmaya gerek yokki bu çalışmayı sergilemek için lütfen resim kalitelerine bakarmısın çok düşük ve ürünün %5'ini gösteriyor ne olduğunu dahi anlayamıyorsun lütfen yuvarlak kesme daha doğal görünmesini istiyorsan transparan apabilirsin daha görünür bir kadrajdan tabii sonra sağlık,lezzet güleryüzlü hizmet yerine daha makul ve daha etkileyici bir slogan bulmalısın son olarak mekanın fotosunuda (iç görünümü) sergilemen daha etkileyici olacaktır.Son demiştim ama istersen pastanenin kendi imalatı ürünlerinin profesyonel çekimini yap.Hem sende arşiv olsun hemde çalışmanı başarılı olmasını sağlasın.Kolay gelsin...

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Keşke biraz daha uğraşsaydın... çok karışık ve hiç birşey anlaşılmıyor.. Görselleri daha farklı kullanabilirsin ve mutlaka fontlarıda değiştirmelisin...

baharrr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resimler ve renklere bende katılıyorum pek olmamış gibi.

Secret man

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fena a değil ama klasik özelikle şu başdaki eğik çizgi olayı :) herkes kullanıyor artık ama eline sağlık yinede

ademildec

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.panelcim.com
Ürünlerden Çok Arka Fonlara Önem Göstermiş Olmanız Çalışmayı Bitirmiş Ayrıca Kullanılan resimlerde canlılık Sıfır Ve PiKseli Çok Düşük resimler Kullanmışsınız.Daha iyi Bir Çalışma Çıkarılabilirdi Bence.
Yinede EMeğinize Sağlık..

xzbit_feat

🌱Yeni Üye🌱
acıll yetenek sınavı ıcın brosur yardımcı olurmusunz.

yabancı bır dıl kurumu ııcn 4 sayfalık brosurr .s. ornekelrınz varsa lutfen bana mesaj atabılrmısnzz.. gorselımın gelısmesı ıcın. sımdıden ılıgnız ıcın teskkurler:angel:

blackslope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kusura bakma üstadım ama olmamış maalesef,
biraz daha özenli olabilirdi.