Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Paylaşmaya başlarken (Ankara Atatürk Lisesi)

clonal

🌱Yeni Üye🌱
grafkerlerwp0.jpg

Bu logoyu beğenirseniz okula hediye edeceğim. tşk

turkuaz renklendirilmiş 3 parça ile AAA yı ifade etmeye çalışmıştım.

Benzer konular

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazılar logoya göre cok küçük kalmış..logo neden okadar buyuk,neyi simgeliyor pek anlamadım.öylesine yapılmıs gibi ve okul logosunu pek yansıtmıyor acıkcası...farklı bir çalışma deneyebilirsin.cok daha nitelikli bir çalışma ortaya cıkacaktır eminim.kolay gelsin.

clonal

🌱Yeni Üye🌱
okul logosu

grafkerler1lg0.jpg

Kızımın okulu için logo yapmaya çalışıyorum, yorumlarınız için tşk.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ewt uğur böceğinin kulanım amacını bilirsek farklı we güsell bir çalışma olmuş

clonal

🌱Yeni Üye🌱
bir hayvan figürü koymayı düşünmüştüm, keçiyi denedim pek oturmadı, uğur böceği zeminde hilal oluşturduğunda tasarım hoşuma gitti. özel bir nedeni yok.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güselde çok sade okul logosu için we yazı fontu çok küçükbiraz daha uğraşırsan daha iyi şeyler çıkarabilirsin

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
bence lise için uğur böceği çok çocukça kalmış ama yinede siz bilirsiniz.
ellerinize sağlık.

mavi zeminde ay yıldız mantığını anlamıyorum.
ay yıldızı bence kırmızı üzerine çalışmalısınız.
renk değişikliğine gidilirse bence kullanılabilir.
fontu dairenin dışından döndürerek daha büyük yazabilirsiniz.
ellerinize sağlık.

aynı konular için ayrı ayrı topic açmayınız.
konuya uygun başlık atınız.
ve kuralları okuyunuz.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
MissGraphic dediğine gibi aynı fikirdeyim kırmızı koymanız lazım bide yazı küçük olmuş büyük olunca yazıyı alt alta bırakırsanız güzel olur bence elinize sağlık

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
illaki bir hayvan figürü kullanmak istiyorsanız ilk aklıma gelen arı oldu birde onu dene derim

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanırım farklı bir tercihte bulunsanız daha nitelikli bi logo ortaya cıkacaktır..

-yıldızın neden orda durdugunu siz söylemeseniz ben onun orda ay ve yıldızı olusturdugunu gercekten anlamazdım..çünkü düşünceniz ifadesini tam bulmuyor logoda..hala belli bile olmuyor bana kalırsa..çünkü ilk baktıgımda o yıldız nden orda demiştim..yazınızı okumadıgımız farzedersem yine yıldız neden orda dicem !..

-yazı fontlarında ve imlada özensizlik var..LISESI yazmıssınız. ATATÜRK ' te ü harfinin noktaları varken lisesi kelimesinde neden i harfinin noktalar yok?

-ugur böcegi için yapılan yoruma katılıyorum..okul öncesi bi okulun logo çalışması olsaydı tamam..ama lise için yanlış bi seçim oldugunu düşünyorum bende..

-ayrıca okul logosu yapacaksınız,ama illaki bi hayvan figürü olamsı gerekmez ki bana kalırsa..hatta hiç düşünmeyin bence bu fikri...

çalışmanızı tekrar gözden gecirirseniz eminim farkında olacaksınız sizde eksiklerin..ama bana kalırsa bu çalışmayı oldugu gibi iptal edin..lise için daha nitelikli bi logo çalışması yapacagınıza eminim.çalışma sizden nacizane yorumlar bizden ;) ...kolay gelsin ,iyi çalışmalar..

clonal

🌱Yeni Üye🌱
herkese tşk. tasarımın ayrıntılarındaki eksiklerin farkındayım. yeni bir tasarım deneyeceğim. sizlere beğendirene kadar...

grafkerler2fs0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

dddnnnsss

🌟Usta Tasarımcı🌟
Paylaşımları ilgiyle izliyorum.Bu logoyu hangi programda hazırladını acaba ? Tşkler...

clonal

🌱Yeni Üye🌱
üçgen pirizma. dikkat ederseniz sırt sırta 3 A harfini simgelememekte. Buda okulun adının baş harfleri olan AAA Lisesi yani.

clonal

🌱Yeni Üye🌱
güzel arı figürü bulamadım. bulduklarım anavatan partisinin simgesi gibi duruyor. Son eklediğim logo için fikrinizi alabilirmiyim. tşk.

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üçgen pirizma. dikkat ederseniz sırt sırta 3 A harfini simgelememekte. Buda okulun adının baş harfleri olan AAA Lisesi yani.

aaa okutmuyorr amaa. ayrıca üçgeninn anlamı derindir. iyi araştırmanızı öneririmm değişik yerlere kayıyormuş gibi görünebilir. birçok okült sistem ve organizasyonda kullanılır........

clonal

🌱Yeni Üye🌱
tşk, uyarınız için. buna benzer sembolleri kullanan organizasyonlardan farklı olmasına rağman, yakıştırabilirler...haklısınız. bunu da çekiyorum..