Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Paylaşmaya başlarken (Ankara Atatürk Lisesi)

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
selam..kolay gelsin..

-acık sölemem gerekirse ben üçgeni yine sizin düşündüğünüz gibi düşünemedim..yani 3A harfi olarak..cunku yeterince acık degil.benim gördüğüm piramit.tepeden bakınca.ve yine logoda neyi temsil ediyor dedim kendi kendime...

-imla olarak yine hatalı..lisesi yazcaksınız neden i harfini kullanmıyorsunuz..sizin de dikaktinizi cekmiyormu? :)

-son bişey daha..neden ısrarla aynı formatı kullanıyorsunuz?belli bir nedeni mi var..logo genel olarak cok soguk,renklerden dolayı..tasarım olarak ta cok ilgi cekici değil..bu benim nacizane fikrim tabiki..gercekten daha yaratıcı olunabilir diye düşünyorum..daha farklı şeyler deneseniz....siz begendiyseniz sorun yok tabi..şahsi fikrim..kolay gelsin..iyi çalışmalar dilerim..;)

fenerliado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim bu benim mezun olduğum bi okul
emeğine saygı ama atatürk isminin geçtiği bir okul için hafif olmuş

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence hayvan figürü yerine insan figürü daha uygun olur çünkü hayvan figürü kreş görünümü veriyor ve gördüğüm kadarıyla lise logosu olacak

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
birinci logo güzel olmuş ama mavi renk üstünde ay yıldız sanki türki cumhuriyetlerden birinde yer alan bir okul gibi olmuş. kırmızı beyaz olarak hazırlarsanız bu logoyu daha etkili olur diye düşünüyorum. bir de "atatürk" ismi geçen bir okulda hayvan, böcek, vs kullanmak yerine bir atatürk silüeti daha yerinde olacaktır. ben diğer logoları pek beğenmedim açıkçası. emeğinize sağlık, iyi çalışmalar...

-ilteris-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence ilk loga diğerinden daha güzel olmuş biraz yazıyı büyültüp birazda ay yıldızı üyültürsen süper olr 1 incisi

-ilteris-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence ilk loga diğerinden daha güzel olmuş biraz yazıyı ve ay yıldızı büyültürsen süper olr

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence uğur böceğinin okulla alakası ne ana okulu degilki bu... yinede emek verilmiş çalışma kötü degildir .

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Bilmiyorum biliyormusunuz ama ülkemizdeki insanlardaki renk analizlerinin kültürümüzdeki bazı anlamları var ki . Eğitimi ve okulu temsil eden renk mavidir. Bu yüzden hilal ve kırmızı renklerine girmenizi hiç tavsiye etmiyorum. Oluşturacağınız amblemi öylesine bir şekil olarak değilde.. Bir şeyleri sembolize edicek şekilde oluşturmalısınız.. Size tavsiyem.. elinize bir kagıt kalem alın ve okul ve lise dendiğinde aklınıza gelenleri yazın kalem silgi defter kitap sıra v.s uzar gider.. bir sürü bir sürü şey bunlardan birini sembolize etmeyi deneyin.. Bu logoyu daha anlamlı ve daha akılda kılıcı yapıcaktır. Emeğinize sağlık ..