Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Dersleri: fotoğraflara rötuş çalışması

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkd. forumda arattrıdım fakat bulmadım eklemeyi uygun gördüm eger varsa forumda özür dilerim..Profesyonelce rötuş yapmayı göstereceğim işte profeyonel olamya yakn birşey kısacası fotografın çözünürlüğüne baglı anlatıma başlıorum.resimlere tıklayarak buyuk hallerini görebilrsiniz...

İLK HALİ

SONRAKİ HALİ

Alıntıdır.

Son düzenleme:

ozkan66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Helal Olsun valla Bu siteyi tesadüfen buldum ve 2 günde cok sey ögrendim artık bırakmam bu siteyi.:smile: :iloveyou:

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler güzel anlatmışsın fark ortada:)

jemali

🌱Yeni Üye🌱
İlk hali benim daha çok hoşuma gitti:)

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
kızın yüzüne gaussian blur vermeden önce Noise > Reduce Noise verseydin ya! hem blur sanki fazla mı olmuş, yoksa bana mı öyle geliyor :S ama güzel örnek ;)

bu arada ilk hali ikinciye göre benim de çok hoşuma gitti :S

WooHoo

🌱Yeni Üye🌱
Dostum resimler yüklediğin yerden gitmiş :)

leventyurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğine saygım sonsuz fakat gözler, dudaklar, dişler, kaşlar ve yüzüne düşen saçıda blurdan nasibini almış, ayrıca ağzının içinde lamba yanıyor gibi olmuş.

moda_line

🌱Yeni Üye🌱
blur un etkisiyle netlik kaybolmuş. ellerne sağlık tabi..

JiN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar profesyonel retouch yapan bir kişi olarak öncelikle bazı uygulamarda dişleri aydınlatarak yapılan işlerde dişden dişten ziyade sanki ağzında bir ışık demeti fışkırırcasına efekler verilmemtedir..bizm tekniğimiz ise hiç alanı patlatmadan orjinel parlaklığnı bozmadan yapılan tekniği anlatmak isterim..önce dişleri seçeriz ardından FATHERini 2 yaparız..sonra EDİT+ADJUSTMENT+VARİATİONS+SUTRATİON+LESS SUTRATİON ile istedğiniz beyazlıkta yapabilirsiniz..tabi bu anlattıklarım normal düzey photoshop kullanıcıları için gayet anlaşılabilirdir...mühim olan resimin hatlarını boz madan canladırmaktır.