Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Hakkında Bir Sorum Var.

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Photoshop ta işlem yaptıktan sonra yeniden bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

Daha önce kursta yaptıklarımızı buluyorum. Ama ne yapıyorsam sonrakiler yok.

Bir de corel den export edip işlem yapıyorum. Photoshop ta çalışılması bittikten sonra yeniden corel e import edince üzerinde işlem yapamıyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleme:

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
"Photoshop ta işlem yaptıktan sonra yeniden bulamıyorum. Ne yapmalıyım?" birazdaha acıklamalı yazarmısınız

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Corelden export ederek photoshop ta üzerinde gerekli değişiklikleri yapıyorum. Çıkarken kaydediyorum. Fakat ne nereye attığını görüyorum ne de işlem yaptığımı bulabiliyorum.
Daha önce hocayla çalışırken kayıt ettiğimiz şeyler duruyor. Ama ben ne yapıyorsam kaydedemiyorum.

muratcdemirci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.manyakbirsite.com
Corel'de export ettiğin yere bakmayı denedinizmi
Ayrıca photoshop'da çalışıp corel'de devam edemiyorum demişsiniz.

Bu zaten imkansız. Çünkü biri vektörel biri pixel tabanlı programlardır. Ne tür bir çalışma olduğunu bize yazarsanız daha iyi yardımcı olabileceğimize inanıyorum.

Muhabbetle

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Denedim kayboluyorlar. Corelde takı modelleri çiziyorum. Pek gerçekçi olmuyor ama photoshop ta derinlik gölge gibi efektler vermeye çalışıyorum. Biraz daha gerçeğe yakın görüntü olsun diye ama olamadı maalesef. Photoshop ta düzenlediğim görüntüyü corelde yeniden kullanmak istemiştim.
Ayrıca slayt şeklinde görünmesi için corelden export edince yeniden kullanmak için ya da düzenleme yapmak için import ediyorum. Ama bir daha değiştirme yapamıyorum.
Teşekkürler.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
yada export ettiğinizde psd , png , tif vb forma türünü secin tabi vektörel gelmeyecektir

export ben psd sectim ve gerekli kısmı işaretledim