Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
69101753cg7.jpg

Yukarıdaki resimde gösterdiğim gibi yapabilirsiniz..

bende o secenek yok acaba eklentimi atılmış yada genel ayarlarda mı birşey var

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
O seçenek default ayarlarla gelen bir seçenektir. Yani eklenti yada sonradan eklenen birşey değildir. Photoshop Version 10.0 ı mı kullanıyorsunuz?..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Herhangi bir özel ayar yapmadan bu seçeneğin çıkması gerekiyor. Photoshop u silip tekrardan kurmayı deneyiniz aklıma şu anda başka bir seçenek gelmiyor malasef...

saldalı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb
photoshop cs2 kullanıyorum ama çok kasıyor işlem yaparken
bilgisayarın kasası yeni değişti Intel(R) Corel(TM) Duo CPU E8400 @ 3.00 GHZ
1.58 GHz,, 2,00 GB Ram bu özelliklerde
kasması normalmi yoksa programdamı bi sorun var yardımcı olurmusunuz

hakanefe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim cs 2 programının ayarları değişmiş..örneğin yazı yazıyorum gözle görülemeyecek kadar küçük( pnuto değerlerini yükselttiğim halde büyümüyor.free transformla büyütüyorum bu seferde yazının kalitesi düşüyor.daha öncede gradient değerleri değişmişdi.bu progrmaı ilk ayarına getirmenin yani resetlemenin bi formülü yokmu? windowsdan workspaceden resetliyorum ama yine düzelmiyor.kafayı yicem lütfen yardım edin.umarım sıkıntımı izah edebildim:(

saldalı arkadaşım normalde bu özelliklerle kasmaması lazım..benim pc daha düşük olmasına rağmen çok fazla kasmıyor..bu sorun genelde remle alakalı bişi ama sende rem 2 gb kasmaması lazım yani.istersen bilgisayara bi format at derim ben.

Moderatör tarafında düzenlendi:

saldalı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk ederim ama daha kasa yeni kuruldu böyle bi hata olmaması lazım ama yinede deniycem

fixx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abicim bendeki Photoshop CS3 Extended ve imageready yok anımasyon yaptım kayıt etcem edemıyom.imageready olmadan anımasyon kayıt edemezmıyım :S pff normal PS de save optımıze ass yok olmuyo

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
abicim bendeki Photoshop CS3 Extended ve imageready yok anımasyon yaptım kayıt etcem edemıyom.imageready olmadan anımasyon kayıt edemezmıyım :S pff normal PS de save optımıze ass yok olmuyo

window - animation

kaydetmek için File - Save for Web&Devices Alt+ Shift + Ctrl + S

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
MacOSX 10.5 Leopar isletim sisteminde Photoshop CS3 paketi yükledim fakat calismiyor...
Photoshop CS2 de ise serial number problemi veriyor konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslardan yardım tabep ediyorum...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
serial number problemi
Veriyorsa adobeye danışın. Aksi halde konu kurallara aykırı olucağı için size yardımcı olamayacağız..

fixx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yıne mrblar carbon fıbre yapıyodum bı ıslem var grab handles die bu ıslemı yapamadım. nasıl yapılıyo ve nedır bu grab handles :S yardımcı olursanız sevınırım tskler

tezcalitpoka

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben ps de text açıorm ama hiçbir karakter gözükmüyor.ne bir maske sorunu nede text backgrnd renk sorunu,nedir sorun çözemedim arkadaslar.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Yazı yazarken ki çalışma ortamının resmini yayınlarsanız belki size daha iyi yardımcı oluruz.

tezcalitpoka

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar çok tşkkürler yorumlarınız için.. Düzeltmeleri yaptım şimdi nasıl?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...