Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soneraktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb
photoshop cs3 yükledim bilgisayara ama sayfayı kçültüp büyütürken kısayol olarak ctrl + veya ctrl - kullanıyordum
şimdi küçültme yaparken ctrl - yapmıyor sorun ne olabilir

burdanws7.jpg

Tuş kombinasyonlarını burdan ayarlayabilirsin

metin06

🌱Yeni Üye🌱
Selam, arkadaşlar ben grafiker değilim. Siteye yeni üye oldum. Resimlerle uğraşmak ve üzerlerinde değişiklik yaparak sınıfımda kullanmayı seviyorum (Ben bir öğretmenim). Arkadaşlar bir konuda yardımcı olursanız sevinirim. Ancak, sizler kadar profesyonel olmadığım için yazacak arkadaşlar, bilmeyen birinin anlayabileceği gibi basit yazarsa sevinirim.
Bir jpeg resminin (siyah-beyaz, çizgisel yapılmış) çizgilerini noktalı ya da kesik çizgili yapabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
Not: Bilgisayarımda photoshop CS2 ve FreeHand MX kurulu

aysed

🌱Yeni Üye🌱
Türkçe photoshopu İngilizceye çevirme

Türkçe photoshopcs3 ü ingilizce ye çevirmenin kolay bir yolu var mıdır?Yoksa silip yeniden mi yüklemek lazım illaki??Yardım pls.

yankess35

🌱Yeni Üye🌱
herkese merhaba ben birşey sormak istiyorum sizlere mesela photoshopta bir brush seçtiğimizde sayfaya aktarmak için mouse yardımı ile götürüyoruz ama bende eskiden mouse yardımı ile götürürken nereye koyduğumuzu görmek için resim çıkması lazım ama bende artık o çıkmıyor onu yapabilirmiyiz şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

sezar60

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar türkçe photoshop cs3 eğitim seti varmı acaba resimli vaya videolu yoksa ingilizcesini kurup onulamı çalışıyım yardımcı olursanız sevinirim. genelde her anlatım ingilizce sürümüne yönelik....teşekkürler

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
herkese merhaba ben birşey sormak istiyorum sizlere mesela photoshopta bir brush seçtiğimizde sayfaya aktarmak için mouse yardımı ile götürüyoruz ama bende eskiden mouse yardımı ile götürürken nereye koyduğumuzu görmek için resim çıkması lazım ama bende artık o çıkmıyor onu yapabilirmiyiz şimdiden teşekkürler
Ne demek istediğinizi anlayamadım...
arkadaşlar türkçe photoshop cs3 eğitim seti varmı acaba resimli vaya videolu yoksa ingilizcesini kurup onulamı çalışıyım yardımcı olursanız sevinirim. genelde her anlatım ingilizce sürümüne yönelik....teşekkürler

Sitemizi takip edin, tüm eğitim cd lerinden daha yararlı ve takıldığınız her yerde yardımı online olarak en hızlı şekilde alabileceğiniz tek yer...
yani grafikerler.net ;)

hdblack35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba.
Fotoğrafını çektiğim bir LCD TV var. LCD TV nin rengi siyah ve piyano diye tabir edilen bir parlaklığı var. ben bunu fotoğraf çekerken fotoğrafa yansıtamadım.
Bu parlaklığı photosop ile yaratmaya çalışıyorum ama gerçeklik hissi vermiyor.
Bunu yapabileceğim bir efect varmıdır yada manuel olarak nasıl yapabilirim?

Tşk.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Fotoğrafı yada dosyayı bizimle paylaşırsanız daha olumlu teknikler sunabiliriz size...

coolexa

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar photoshop ta çizdiğimiz şeklin içine nasıl yazı yazabiliriz....
foruma baktım ama göremedim...
yardımcı olursanız sevinirim...

coolexa

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar çok basit gelebilir ama unutmuşum...photoshop ta kilitlenmiş bir layer in ya da layer grubunun kilidini nasıl kaldırıoduk...

cemetery

🌱Yeni Üye🌱
selamlar..
şimdiye kadar 4-5 tane mesaj attım sanırımm..ve nerdeyse hepsinde aynı şeyden şikayetçiydim.. brush'ların texture'ların hangi PS'e uyumlu oldugunu neredeyse kimse yazmamış gördügüm kadarıyla..cogunluk Cs3'e gectigi icin ona yonelik brushlar vs var hak veriyorum ama ben daha yeni başladım ve 7.0 kullanıyorum.
hatta herkes Cs3 kullandıgı icn ben de indrdim hem de crackli buldum ama galiba o film hatalarını düzeltmek içinmiş :S adobe flash cs3 professional'dı o ! :eek:
onu kaldırdım ve vazgectm cs3ten.. simdilik 7.0 kullanıcam.
bu konuda hassasiyet gösterirseniz ya da bana biraz yardımcı olursanız sevinirim

:utann:

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
selamlar..
şimdiye kadar 4-5 tane mesaj attım sanırımm..ve nerdeyse hepsinde aynı şeyden şikayetçiydim.. brush'ların texture'ların hangi PS'e uyumlu oldugunu neredeyse kimse yazmamış gördügüm kadarıyla..cogunluk Cs3'e gectigi icin ona yonelik brushlar vs var hak veriyorum ama ben daha yeni başladım ve 7.0 kullanıyorum.
hatta herkes Cs3 kullandıgı icn ben de indrdim hem de crackli buldum ama galiba o film hatalarını düzeltmek içinmiş :S adobe flash cs3 professional'dı o ! :eek:
onu kaldırdım ve vazgectm cs3ten.. simdilik 7.0 kullanıcam.
bu konuda hassasiyet gösterirseniz ya da bana biraz yardımcı olursanız sevinirim

:utann:

Dostum brushların ve texturelerin uyumluluk sorunu olmuyor bildiğim kadarıyla.Çünkü tüm ps versiyonlarında brushlar .ABR ve textureler de genelde .JPG formatında oluyorlar.Eğer sende sorun çıkartıyorlarsa nedenini bilemeyeceğim.

EmirCans

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
acaba bu şekilde yıldızları nasıl koyabilirim.

2793.png

soneraktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Cizdigin yıldız şekline feather le yumuşatarak verebilirsin.
Hatta arkasına da Outer Glow verirsen hoş olabilir

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Sorunuzu birazdaha ayrıntılı açıklar mısınız?Yıldızın nasıl yapıldığınımı ,nasıl çopaltabileceğinizi mi soruyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...