Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Pixel Yok Etme 1.yöntem (video) (flöresan)

Flöresan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yeni videoları facebook sayfasında bulabilirsiniz. Gerçi önce buraya atıyorum :D

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Birincisi reklam yapıyorsunuz, paylaşım yapacaksanız adresiniz burası olmalı.
İkincisi çok sağlıksız bir yöntemden bahsetmişsiniz. Blur bir pixel yok etme yöntemi değil bir efekt. Bunu bazı görsellerde işinize yarayacak şekilde belki kullanırsınız, ama herşeyde uygulayamazsınız.
Pixel yok etme dediğiniz şeyin ana fikri düşük çözünürlüklü bir görseli sağlıklı oalrak büyütebilmektir. Bunuda değişik ama kısıtlı yolları var tabi. Ama asla bu yöntemle değil. Bilmeyen arkadaşları yanlış bilgilendirmeyin.

Flöresan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben reklam yapmıyorum. Zaten aynı videoları buraya da atıyorum.
Bluru videoda da söyledim pek tavsiye etmem ama benim işime yaradı..
Yani bazı görsellerde.

ayrıca bu 1.taktik.. 2.ve 3. yöntemleri bulunca yazacağım. Olumlu-Olumsuz eleştirilere açığım.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben reklam yapmıyorum. Zaten aynı videoları buraya da atıyorum.
Bluru videoda da söyledim pek tavsiye etmem ama benim işime yaradı..
Yani bazı görsellerde.

ayrıca bu 1.taktik.. 2.ve 3. yöntemleri bulunca yazacağım. Olumlu-Olumsuz eleştirilere açığım.

İyi niyetinize yormak lazım belki ama BLUR bir bulanıklaştırma efektidir. İnsan tenlerini düzelmede vs sıklıkla kullanılır. Belki işinize yarayacak bir istisnai durumda kullanmışsınızdır. Ama pek çok görselde detayları yok eder ve bu hiç işimize gelmez. Bu yüzden pixel yok etmek demeyelimde pürüz gidermek için diyelim bu yönteme...

Flöresan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet doğru :) ama benim işime yarayan yerler oldu. O yüzden video çektim. Ama diğer videoda daha kesin çözümler bulacağım.

terzi312

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birincisi reklam yapıyorsunuz, paylaşım yapacaksanız adresiniz burası olmalı.
İkincisi çok sağlıksız bir yöntemden bahsetmişsiniz. Blur bir pixel yok etme yöntemi değil bir efekt. Bunu bazı görsellerde işinize yarayacak şekilde belki kullanırsınız, ama herşeyde uygulayamazsınız.
Pixel yok etme dediğiniz şeyin ana fikri düşük çözünürlüklü bir görseli sağlıklı oalrak büyütebilmektir. Bunuda değişik ama kısıtlı yolları var tabi. Ama asla bu yöntemle değil. Bilmeyen arkadaşları yanlış bilgilendirmeyin.

ilk önce ders için çok teşekkürler ama Erkalın dediğide doğru.

Flöresan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beğenmeyen izlemesin ya :D Allah Allah :D haklısınız..