Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta cizdigim Rihanna

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
986.jpg

Tecrübeli abilerimden yorum bekliyorum

ulan o gazete ulusal olsa ne yazar yalan haber yaparsa böle karalanır. halk biliyo bunu
senin dunyadan haberin yok ayrıca ben ozugurum ozgur bi ulkede yasıyorsak herseyi soleyebilirim bu benim gorusum kendi gorusum hakkındada bi jenerik hazırladım kimse karsı cıkamaz bende bi halk vatandasıyım

ben kimseye saygıszılık yapmadım sabah gazetısının gerceklerını soledim tabi size gore bu saygısızlık sizde o gazete taraftarısınız demkki ayrıca ben bi jenerik hazıalrdım bu raısda after efect bolumu olduguna gore istedıgım jeneriği veririm kufu etmedim ben gercekleri söledim.

ben kimseye saygıszılık yapmadım sabah gazetısının gerceklerını soledim tabi size gore bu saygısızlık sizde o gazete taraftarısınız demkki ayrıca ben bi jenerik hazıalrdım bu raısda after efect bolumu olduguna gore istedıgım jeneriği veririm kufu etmedim ben gercekleri söledim.

bizler kimsenin taraftarı değiliz burada mesleğimiz adına varız ULAN yazdığınız için saygısızlık ettiniz... evet bölüm after efect bölümü olabilir ama siz forum kurallarını hala okumadığınız için anlamadınız olayı ayrıca LÜTFEN TÜRKÇE yazınız...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle forum kullanımı ve kuralları için uyarı alacaksınız
flood yapıyorsunuz

çiziminize gelince;
hatları düz çizgilerle belirtmeniz kötü olmuş
bunun dışında göze hoş geliyor
gölgelerle biraz daha çalışılmalı ama

gerçeklik kısmına gelirsek;
çizimde ki model kızımız yani Rihanna zenci
sizin çiziminizde bu belirtilmemiş
bu çok önemli bir unsur
ve gözler rengi olmamış

son olarak;
alt köşede ki SlipKnOT olayına takıldım
neden bu çalışmada bir metal grubun adı geçiyor?

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle forum kurallarını okumadm üzgünüm köşede gecen isimde bir amanlar kullandıgım bir nick herkezin bi yerlerden aldığı nicki wardır dimi çalışmalarımın çoğundada yer alır.

gevezetr

🌱Yeni Üye🌱
hoş bi çalışma olmuş :) bu şekilde çizimlerin nasıl yapılacaığı konusunda kaynak site gösterebilir misiniz ?

mertingo

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten Çok Güzel Olmuş,Göze Hoş Geliyor,Ben Bu İşde Çok Acemiyim,Bunu Nasıl Yaptığını Veya Yaparken neler kullandığını resimli anlatabilirmisin?

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Samsunda güzel sanatlarda okuyan bi arakdasm wardı onla biraz el cizim yaptık daha sonra photoshopta ugrasmıya basladm kullandıgım teknik büyük resmi alıp üstten kabataslak cıkartıyorum sonra resmi acıp bakaraktan ciziyorum 1 günümü almıstı bu resim beyonce dir falan cizdim amaemrtingo dostum sana tavsiyem bi gn gelir photoshop yanıt wermez ama Autodesk(3Ds max vea AutoCad )basla derim photoshopta iyi ama 3D dünyası apayrı

kaynak sitesi yok abim yaw elimle cizdim teknik o tabi baslarda bende iyi cizemiyordum ama özenince ouyor

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
  1. Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
    edit.gif
    butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
  2. Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
    (Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

mertingo

🌱Yeni Üye🌱
Samsunda güzel sanatlarda okuyan bi arakdasm wardı onla biraz el cizim yaptık daha sonra photoshopta ugrasmıya basladm kullandıgım teknik büyük resmi alıp üstten kabataslak cıkartıyorum sonra resmi acıp bakaraktan ciziyorum 1 günümü almıstı bu resim beyonce dir falan cizdim amaemrtingo dostum sana tavsiyem bi gn gelir photoshop yanıt wermez ama Autodesk(3Ds max vea AutoCad )basla derim photoshopta iyi ama 3D dünyası apayrı

kaynak sitesi yok abim yaw elimle cizdim teknik o tabi baslarda bende iyi cizemiyordum ama özenince ouyor

Yanıtınız İçin Çok Teşekkür Ederim,Başarılarınızın Devamını Diliyorum.