Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta SES ekleme?

koftecikazim

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar elimde bazı fotoğraflar var arka fonunu değiştirip ayrıca ses eklemek istiyorum.Mesela bir mp3 yada bir waw dosyasını nasıl ekleyebilirim.Yada birşekilde ses kaydını nasıl yapabilirim.Acilen öğrenmem gerekiyor.Yardımcı olurmusunuz?

Benzer konular

dirim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dirilis.org
photoshopun böyle bir özelliği mi varmış...
Benim bildiğim ses eklemek gibi bir özelliği yok

mizoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende ilk defa duydu hadi web tasarımda olur dreamweaver da böyle bir özellik var ama photoshop ta ilk defa duydum

C a s p e R

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Anladığım Kadarıyla Sen Resimleri Photoshop'ta Hazırlıyıp Başka Bi Programda Müzikli Slayt Yapmak İstiyosun
Bunun İçin Resimlerini Photoshopta Hazırla En Basit Windows'un Kendi Programı Windows Movie Maker'da İstediğin Gibi Yap..

samett86

🌱Yeni Üye🌱
Anladığım Kadarıyla Sen Resimleri Photoshop'ta Hazırlıyıp Başka Bi Programda Müzikli Slayt Yapmak İstiyosun
Bunun İçin Resimlerini Photoshopta Hazırla En Basit Windows'un Kendi Programı Windows Movie Maker'da İstediğin Gibi Yap..

arkadaş yaptıgı resim görüntülenirken müzik çalsın istiyorr mavi makerde yaparsa mp3 video formatında olıcak arkadaş resim kalsın istiyor ama arkasındanda müzik çalsın istiyor sanırım ama böle bişiy mümkün diil benim bildigimm .

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
böyle bi özellik olsaydı mükemmel olurdu heralde ama ben duymadım bilmiyorum değerli arkadaşım.güzel biş konu bilen varsa bizi bilgilendirirse çok memnun oluruz heralde:)

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
windows movie maker progrmında yapabilirsin...
programı açınca ayrıntılı şekilde anlatıyor arkadaşım görseller değişirken şekilli şekilli fondan istediğin müziği ekleyebiliyosun.

Sırf merakdan kendi resimlerimle yaptığım var bi kaç klip süper oluyo

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
serap arkadaşım konuyu anlamadınız sanırım video yapmak istemiyoruz.resime müzik ekleme özelliği hakkkında sorununmuz.ona bakılırsa Camtasi sutudio diye bi program var movie maker a benziyo fakat daha profesyonel.trial olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.teşekkürler:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
serap arkadaşım konuyu anlamadınız sanırım video yapmak istemiyoruz.resime müzik ekleme özelliği hakkkında sorununmuz.ona bakılırsa Camtasi sutudio diye bi program var movie maker a benziyo fakat daha profesyonel.trial olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.teşekkürler:)

Resim formatlarının hiç birisinde multimedia özelliği bulunmamaktadır. Yazılımsal olarak böyle bir şey mümkün bile değil. Siz hem video vb... bir format istemiyorsunuz hem de müzik çalsın istiyorsanız şu anki yazılım dünyası böyle bir şey çıkartmadığını da arkadaşlarsize gayet iyi açıklamışlar.

Diyelimki biz bu teknolojiden uzak kaldık ve haaberimiz yok. Peki böyle bir şeyi siz nerede gördünüz? Böyle bir örnek elinizde var mı? Yoksa "düşündük, ses eklesek çok güzel olur" mu diyorsunuz?

anqelgirl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resmin süresini uzat mowie mokerda yapcaksan müzik bitene kadar çalsın:emo1:

pate

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar photoshopta öyle bir özellik VAR notes tool ve audio annotation tool var mp3 yada waw formatlı şarkı atamazsın photoshopta ama audio annotation tool u aç start a bas ve istediğin şarkıyıda arka planda yürüt bu şekilde ekliyebilirsin.

o_g_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshopta böyle bir özellik olması zaten mantıksız adı üstünde "photoshop" =)

ayrıca arkadaşların dediği gibi "mavi maker" da yapabilirsin =)

aslicon

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar resimlere video ekleyip oynatabiliyrsak neden ses eklenmesin...???:)
hayal gücünüze ne oldu??