Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photosop Cs5'i win7 64 bit'de kullanan var mı?

maimai

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ARkadaşlar win 7 64 bit bilgisayarıma yükledim ancak photoshop hem program files da hem de x86 da bulunmakta. Yüklediğim pluginleri photosop görmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ARkadaşlar win 7 64 bit bilgisayarıma yükledim ancak photoshop hem program files da hem de x86 da bulunmakta. Yüklediğim pluginleri photosop görmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

x86 klasörüne mi kopyaladın plunginleri?
Diğer klasörde olması lazım galiba?

Ben kendi dosyamın içini tekrar kontrol ettim.Neden bilmiyorum ama adobe serisi x86 da olmasına rağmen, adobe photshop sadece programfiles' ta.Yani sen bir o dosyayı, kesip sadece program files a alarak dener misin?

Son düzenleme:

maimai

🏅Acemi Tasarımcı🏅
@g.ecglr

Sizin dediğiniz yöntemi denedim ancak olmadı. Onone perfect photo suit'i sorunsuz olarak 32bit'de kullanıyordum. Neden böyle oldu anlayamadım açıkcası:)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
@g.ecglr

Sizin dediğiniz yöntemi denedim ancak olmadı. Onone perfect photo suit'i sorunsuz olarak 32bit'de kullanıyordum. Neden böyle oldu anlayamadım açıkcası:)

dediğimi tam olarak anladın mı? :wink:
x86 dosyasından sadece phtoshop dosyasını komple keserek programfiles a yapıştır.Daha sonra hem pc yi hem photshop u kapatıp açmayı dener misin?

maimai

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işin ilginç tarafı photshop x86'ya değil program files klasörüne kurulmuş:) x86'da sadece photshop ile ilgili boş bir klasör bulunmakta ne yapmamı önerirsiniz?

Şimdi dikkat ettim ne demek istediğinize x86'da olan photshop dosyası 100kb bile değil. Eğer klasor halinde alıp programfiles'a eklersem photshop'u silmekten farkı kalmaz ki.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi dikkat ettim ne demek istediğinize x86'da olan photshop dosyası 100kb bile değil. Eğer klasor halinde alıp programfiles'a eklersem photshop'u silmekten farkı kalmaz ki.

benim x86 dosyamda phoshopla ilgili hiç bir veri yokki,o yüzden oraya taşı demiştim zaten.x86 da adobe dosyası var hatta diğer porgramlar var içinde ama photshop dosyası tamamen program files ın içinde.yüklediğimden beri öyle olmalı çünkü ben hiç bir değişiklik yapmadım...
Bütün özelliklerini de sorunsuz kullanabiliyorum.
Kaybedeceğin ne varki, kesip oraya at bir dene :wink:
haa olmadı bence photshop u silip tekrar yüklersin :wink:
Vallaha tükendim başkada bir şey gelmiyor aklıma :D :D

ykpysl

🌱Yeni Üye🌱
Evet Kullanıyorum Sorun yok , Ama Size Sorun cıkarırmı Ona Garanti vermem Ama Ben win 7 64 bitte kullanıyorum.

berkojan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende kullanıyodum sildim.. bir daha da yükleyemedim.. hata verip duruyo..

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aklıma bir şey daha geldi, yermi bilmiyorum ama :D
Adobe ' u komple kaldır, pc ni aç kapat, daha sonra yükleme yerini C yi değilde, D yi seç...
yani D ye yükleme yap, bakalım aynı sıkıntıyı yaşatacak mı?
Bu arada deneme sürümümü yüklüyorsun yoksa orjinal mi?
Süresi dolduysa ve sen dışardan şifre giriyorsan, bazı özelliklerini kilitlemiş olabilir.
Ama bu durumda yapılabilecek pek bir şey yok ne yazıkki, çünkü süresi dolunca yeniden silip yüklesen bile yemiyor :D yeniden satın al diyor.Yani bu durumda en iyisi sanırım orjinal kullanmak :wink:
Hiç çözüm üretemezsen, format atmaktan başka bir şeçenekte gelmiyor aklıma :(

maimai

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yardımcı olmak isteyen herkese teşekkür ederim. Arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldım. Photoshop sorunsuz bir çekilde sistemimde çalışmakta. Benim sorunum pluginler ile alakalı hatta size fkir vermesi açısından link bile verebilirim.

Plugini her yüklediğimde şu sayfada yer alan hatayı alıyorum. Sayfadaki yönergeleri tek tek uygulamama rağmen bir türlü sonuç alamadım.

https://www.ononesoftware.com/support/1274/

maimai

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Problem çözülmüştür. İlgilenen arkadaşlar teşekkür ederim. Konu silinebilir.