Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pideci içi yaptığım tasarımlar

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
yorumlarsanız sevinirim

imsakiye.jpg

amerikan servis
amerikanservis.jpg

Benzer konular

designerbyrm

🌱Yeni Üye🌱
olmamış kardeşim yeşim olayını biraz fazla büyütmüşsün :)

graphimedia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Malesef...

İyi bi çalışma olmasını en az senin kadar isterdim fakat Birçok hata göze çarpıyor..

En önemlisiyse Script Fontlar maziskül olarak yazılmaz.. Okunmakta güçlük yaratır..

İyi çalışmalar dilerim

hiLaLim

🌱Yeni Üye🌱
Direkt eleştirmek yerine yapıcı yardımlarda bulunabilirsiniz arkadaşlar, bence iyi ama daha iyisinide yapabilirisn gibi;)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Direkt eleştirmek yerine yapıcı yardımlarda bulunabilirsiniz arkadaşlar, bence iyi ama daha iyisinide yapabilirisn gibi;)

Konuyla ilgili geniş bir araştırma, elindekileri eleştirilmeden yapıcı olmana yardımcı olur..ama aramızda en iyilerimiz bile eleştirilmekten kurtulamaz.. bu doğamızda ve aynı meslekte oluşumuzdan kaynaklanır..
kolay gelsin..

atabey42042

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık.fakat firma ismini aşağıya alıp simetrik caminin alt kısmına yazarsan bence daha hoş durur.kolay gelsin..

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler çok uyumsuz tasarım göremedim bence çalışmaya dewam :D BAŞARILAR

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renk secimleri cok kotu. yani imsakiyede mavi gokyuzu altina yesil bant imsakiye cizelgesinin sagina solunada alakasiz renk olan pembeyi yapistirmissin. misal bu tarz tasarimlarinda en agir renk ne ise onu tesbit etmelisin. en agir basan renk orda mavi gokyuzu gorunuyor. misal sende o maviyi tamamlayan renklerle veya mavinin ton kardeslerini kullanarak butunluk olusturmaya calissaydin keske. bi ikincisi imsakiye tablosunda kulaklarda bulunan pembe alanlarin icine yazi eklemissin. yazi cok az kalmis ve yazinin alti ve ustu cok cirkin bir bosluk olusmasina neden olmus... benim gordugum ayrintilar bu kadar.. kolay gelsin..

ha birde unttum yazmayi bir an... imsakiyede YESIM KEBAP SALONU logosunu oyle bir buyutmusunki sanki cami cami degilde kebap salonu havasi vermissin :) i calismalar..

essees

🌱Yeni Üye🌱
bence daha uyumlu renkler kullanmalısın. bir de fontlar olmamış gibi sanki :s iyi çalışmalar