Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pideci logosu (Silinen 2.Çalışma)

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yenikentucgen1rt1.jpg

yenikentucgenlp4.jpg

Forumdaki aksaklık sebebiyle silinmiş olan ikinci çalışmam.

Benzer konular

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bu tasarımı tekrar upload ettiğin için çok teşekkür ederim. Birde bu tasarımın hikayesini anlatırsan sevinirim. Bu tasarım çıkıncaya kadar ne aşamalardan geçti, neler yaşadın biz biliyoruz ama yeni arkadaşlar için iyi bir ders olacaktır.

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Elİne SaĞlik KardeŞİm GÜzel Logo OlmuŞ BaŞarilar

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Renkler konusunda müşteri sarı ve yeşil kullanmamı istedi.Yorumlarınızı bekliyorum.Logo için ilk taslak çalışmam...diyerek ilk taslak çalışmamı aşağıdaki başlıkta yayınlamıştım bu süreç içindeki aşamaları "Pideci için logo çalışması" konu başlığı altından takip edebilirsiniz.Yapılan eleştiriler doğrultusunda yaptığım ikinci çalışmayıda paylaşmıştım fakat forumdaki aksaklık sebebiyle son çalışmam silinmişti.

yenikentpideny3.jpg

Yapılan ilk taslak çalışma."Yenikent" adıyla bilinen yüksek binalarıyla akıllara yerleşmiş bir yerleşim bölgesi ve bu bölgeye ait tek pide salonu için ilk düşündüğüm kompozisyon yukarıdaki gibiydi paylaşım sonrası gelen yorum ve eleştiriler doğrultusunda daha iyi bir kompozisyon ortaya çıkarmaya çalıştım.

XqE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xqenet.com
ikinci çalışma daha güzel biraz daha uyumlu bi ancak özensiz çizgiler yerine oturmamış

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışmaya diyecek yok doğrusu gerçekten güzel...

(bu arada ben pideyi elimle yerim. çatal kullanmam :))