Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

piyasaya yeni girmiş olan bir bilişim firması için logo ve kartvizit tasarımı

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
elitlu9.jpg

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
LOGO güzel olmuş kolay algılanabiliyor..eline sağlık

madeinhell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo da e ve l harflerinin birleştiği yerde tipografiden kaynaklanan bir kırıklık belki sen bunu harf kalınlığını bozmamak icin o şekilde bıraktın ama hatalı bir çalışma gibi duruyor ve orası insanın gosune batıyor butunlüğü bozuyormuş gibi bence orayı düzeltmelisin bunun dışında logo güzel renklerde kötü değil belki bir de sıcak bi renk kullanarak deneme yapabilirsin turuncu bu aralar moda bir de turunculu versionunu yap derim kartvizitte guzel olmuş eline sağlık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
logo da e ve l harflerinin birleştiği yerde tipografiden kaynaklanan bir kırıklık belki sen bunu harf kalınlığını bozmamak icin o şekilde bıraktın ama hatalı bir çalışma gibi duruyor ve orası insanın gosune batıyor butunlüğü bozuyormuş gibi bence orayı düzeltmelisin bunun dışında logo güzel renklerde kötü değil belki bir de sıcak bi renk kullanarak deneme yapabilirsin turuncu bu aralar moda bir de turunculu versionunu yap derim kartvizitte guzel olmuş eline sağlık

e harfini l harfiyle birleştirmedim. onun için orda e harfinin hatları belirgin olsun diye l üstünde bir kertik var. her yeri sıtandart hizayla gitmesin diye öyle bir vurgu yapmayı tercih ettim. sıcak renk meselesine gelince bir bilişim firmasının ürettiği yazılımdan başka birşey olmadığı için ve yazılımlar insan diyloglarını aza indirip tamamen işi otomatiğe bağlamak için tasarlandığından ötürü bu işin alanı dolayısıyla sıcaklığın okadar da doğasında olmadığını düşündüm.

yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar

madeinhell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
e harfini l harfiyle birleştirmedim. onun için orda e harfinin hatları belirgin olsun diye l üstünde bir kertik var. her yeri sıtandart hizayla gitmesin diye öyle bir vurgu yapmayı tercih ettim. sıcak renk meselesine gelince bir bilişim firmasının ürettiği yazılımdan başka birşey olmadığı için ve yazılımlar insan diyloglarını aza indirip tamamen işi otomatiğe bağlamak için tasarlandığından ötürü bu işin alanı dolayısıyla sıcaklığın okadar da doğasında olmadığını düşündüm.

yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar

işte o yapmak istediğin vurgu olmamış bence güzel olan logoyu kotu gosteriyo e ve ı harfini birleştirmeden orayı duzeltmen gerek diye dusunuyorum ama benim fikrim tabe senin içine sindiyse sorun yok

woLq@N

🌱Yeni Üye🌱
İlk Logo ve 2. kartvizit güzel olmuş.. Eline sağLık...

Moderatör tarafında düzenlendi:

taurusclk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hatasız güzel olmus fakat daha güzel bi tasarım olabilirdi diye düsündüm eline sağlık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
hatasız güzel olmus fakat daha güzel bi tasarım olabilirdi diye düsündüm eline sağlık

kesinlikle daha güzel bir çalışma olabilirdi. ama unutmamız gereken her güzelin daha güzeli olabileceği ve bunun için zaman gerekeceği:) bir grafiker yaptığının daha iyisini yapabilir yapamazsa kariyeri bitmiştir zaten:D

yorum için teşekkürler

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
logoya takıldım ben :S bence adı gibi elit durmamış bana karmaşık ve basit geldi emeğe saygı saygılar

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Bence logo negatif derim güzel olmus kartvizitide logo negatife göre ayarlarsın daha kurumsal olur daha güzel olur daha basit olur imtiyaz sahibine görede iyi gider ;) güzel olmus ...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel olmuş ama kartvizitteki duruşu daha iyi görünüyor.

moosa

🌱Yeni Üye🌱
Logotype karışık olmuş, firma ismi okunamıyor ama sektör ismi rahat okunuyor. Firma isminin daha rahat okunması gerekmez mi? Üstelik piyasaya yeni girmiş bir firma için hayati öneme sahip bence isminin okunabilmesi. Kartvizitler güzel olmuş.