Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pizzeria Logo ve Kartvizit

sefgn

🌱Yeni Üye🌱
ilk logo ve kartvizit çalışmalarım. iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum..

12nl6.jpg

22jw3.jpg

32rm4.jpg

Benzer konular

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
fena değil ama istersen sadece logoyu ayrıca göster çünkü boyut küçük old için detaylar görünmüyo

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
detay istiyoruz anlaşılmıyo...sadelik gözüme çarpan ve bunu seviyorum...yakından görmemizin imkanı olabilirmi...:)

sefgn

🌱Yeni Üye🌱
ufak bı sorunla karsı kasrsıya kaldım:)yazdıgım fontlar kurs bilgsayrmda kalmıs evdekıne yuklemyı unutmsm ıstedıgım gbı goremıorm su anda:(onmzdekı hafta orjınallerını koyucam mutlaka tesekkur ederımmm

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
ufak bı sorunla karsı kasrsıya kaldım:)yazdıgım fontlar kurs bilgsayrmda kalmıs evdekıne yuklemyı unutmsm ıstedıgım gbı goremıorm su anda:(onmzdekı hafta orjınallerını koyucam mutlaka tesekkur ederımmm

aklınızda bulunması açısından söylüyorum. logolar değişmez karakterler olduğu için. eğer çalışmanızı yaptıysanız ve bitirdiyseniz. fontları convert etmelisiniz. en azından logoları kesinlikle yapmalısınız.

eskali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. klasik eski kartlar gibi olmuş
2. yazılar siyah üzerinde boğulmuş
3. üçüncüsü iyi ama fontlar üzerinde çalış yenilerinide koyda bakalım...

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3. çalışman üzerinde yoğunlaşabilirsin

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Logo, Amblem ne demek öğrenmenizi öneririm. Renk ve renk uygulama bilginizinde gücellenmesi gerek.+ tipografi uygulamanız çok zayıf...

sefgn

🌱Yeni Üye🌱
Logo, Amblem ne demek öğrenmenizi öneririm. Renk ve renk uygulama bilginizinde gücellenmesi gerek.+ tipografi uygulamanız çok zayıf...

tavsiyelernize tesekkür ederim ben biraz öğreniyim yenillerini koyarım henüz 2 aydır kursa gidiyorum.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
tavsiyelernize tesekkür ederim ben biraz öğreniyim yenillerini koyarım henüz 2 aydır kursa gidiyorum.

Benim yazdıklarımı kursta öğrenemezsiniz...
iki yolu var,
1. İlgili bir fakültede grafik eğitimi alarak öğrenebilirsiniz.
2. Gerçek bir ustanın yanında uzun vadeli çıraklık yaparak öğrenebilirsiniz. (sansınız varsa)

sefgn

🌱Yeni Üye🌱
iki yolu var,
2. Gerçek bir ustanın yanında uzun vadeli çıraklık yaparak öğrenebilirsiniz. (sansınız varsa)

:) 1,ben öğrenirim merak etmeyin
2,içiniz rahat etsin;)

iki yolu var,

:tongueout:tamam

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Yeni yetişen tasarımcılarımız çok zekiler :)

Benim içim rahat etmez. Nedeni ise,
Kursu bitirip grafiker olduğunuzu sanacaksınız. Sonra bir sürü iş başvurusunda bulunacaksınız. Sonra, hasbel kader az maaş talep ettiğiniz için bir yere kabul edileceksiniz. Sonra, 2 ay sonra işsiz kalacaksınız. Bu senaryoyu 3-5 kere tekarladiktan sonra bu forum sayfalarına işsizim maaşimi alamadım sigortam yapilmadı vs diye yazacaksınız. Bu sizin zamanınız size kolay gelsin. Tek ricam, gerçek grafik egitimi almış insanların önünü kapatmayın...
Konumuz sizin çalişmanıza eleştiri yapmaktır. Bu sayfaya yazdığım son eleşti burdur. Çalışmanıza yeni yorumlar gelecektir.

Son düzenleme:

sefgn

🌱Yeni Üye🌱
Yeni yetişen tasarımcılarımız çok zekiler :)

Benim içim rahat etmez. Nedeni ise,
Kursu bitirip grafiker olduğunuzu sanacaksınız. Sonra bir sürü iş başvurusunda bulunacaksınız. Sonra, hasbel kader az maaş talep ettiğiniz için bir yere kabul edileceksiniz. Sonra, 2 ay sonra işsiz kalacaksınız. Bu senaryoyu 3-5 kere tekarladiktan sonra bu forum sayfalarına işsizim maaşimi alamadım sigortam yapilmadı vs diye yazacaksınız. Bu sizin zamanınız size kolay gelsin. Tek ricam, gerçek grafik egitimi almış insanların önünü kapatmayın...
Konumuz sizin çalişmanıza eleştiri yapmaktır. Bu sayfaya yazdığım son eleşti burdur. Çalışmanıza yeni yorumlar gelecektir.

Bilginiz olsun diye söylüyorum bilmem kac yıllık grafiker olmak size bu şekilde aşşağlayıcı konuşma hakkını getirmez ben kendime grafiker demiyorum sadece kursumda öğrendiğim ve yaptığım çalışmalarımı GENÇLERE YOL AÇAN GRAFİKER ÜSDAD larıma gösterip fikir alış-verişinde bulunmak istedim.Niyetim hayata bi yerden tutunup hobby olarak başladığım bu işi başarıyla iadame ettirebilmek.Ayrıca su anda hali hazırda bir ajansda işe başlamış bulunmaktayım kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu çalışmalar 1.5 ay öncesi yapmış olduğum çalışmalar.Bu şekilde hazımsızca yorumlar yazacaksanız lütfen benim çalışmalarıma yorum yazmayın TEŞEKKÜRLER!

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Bilginiz olsun diye söylüyorum bilmem kac yıllık grafiker olmak size bu şekilde aşşağlayıcı konuşma hakkını getirmez ben kendime grafiker demiyorum sadece kursumda öğrendiğim ve yaptığım çalışmalarımı GENÇLERE YOL AÇAN GRAFİKER ÜSDAD larıma gösterip fikir alış-verişinde bulunmak istedim.Niyetim hayata bi yerden tutunup hobby olarak başladığım bu işi başarıyla iadame ettirebilmek.Ayrıca su anda hali hazırda bir ajansda işe başlamış bulunmaktayım kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu çalışmalar 1.5 ay öncesi yapmış olduğum çalışmalar.Bu şekilde hazımsızca yorumlar yazacaksanız lütfen benim çalışmalarıma yorum yazmayın TEŞEKKÜRLER!

Hangi kelimem ile aşağılacı oldum acaba? Ben size yol gösteriyorum. Kustta sadece program öğrenirsiniz . Kurs bitince grafiker olmazsınız bilgisini veriyorum. Siz anlamamakta ısrarcınız. Kendinizi geliştirmek için, grafik eğitimi almalısınız. Benim yazımda, hakaret içeren bir kelime varmi acaba? Siz yazdıklarınızı yeniden okurmusunuz? Bunun dışında yeni bir söyleminizi var ise lütfen özel mesaj yazınız...

sefgn

🌱Yeni Üye🌱
Hangi kelimem ile aşağılacı oldum acaba? Ben size yol gösteriyorum. Kustta sadece program öğrenirsiniz . Kurs bitince grafiker olmazsınız bilgisini veriyorum. Siz anlamamakta ısrarcınız. Kendinizi geliştirmek için, grafik eğitimi almalısınız. Benim yazımda, hakaret içeren bir kelime varmi acaba? Siz yazdıklarınızı yeniden okurmusunuz? Bunun dışında yeni bir söyleminizi var ise lütfen özel mesaj yazınız...

Ben anlayacağımı anladım hanımefendi özel mesaj yazmaya hiç gerek görmüyüm size başarılar lütfen cevap yazmayın forumun konusunu saptırdınız yeterince yol gösterme çabanızla iyi çalışmalar.

burak yargılı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ayrintireklam.com
Merhaba,

Logo çalışmalarınızda biraz daha doğrusal hatlar daha net görülür çalışmalar yapmanızda fayda var. Logonun uzaktan da seçilebilir olması, içeriğinin anlaşılıp markayı öne çıkartması için daha iyi olacağı görüşündeyim. Ayrıca kimlik çalışmalarında seçeceğiniz tasarımın sadece matbu boyutuyla değil tabela de diğer kimlik belirtir medyalarda da rahatlıkla seçilebilir olması marka ve ürün özdeşleşmesinin algılanabilir olması gerekir. Çalışmalarınızda başarılar

sefgn

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Logo çalışmalarınızda biraz daha doğrusal hatlar daha net görülür çalışmalar yapmanızda fayda var. Logonun uzaktan da seçilebilir olması, içeriğinin anlaşılıp markayı öne çıkartması için daha iyi olacağı görüşündeyim. Ayrıca kimlik çalışmalarında seçeceğiniz tasarımın sadece matbu boyutuyla değil tabela de diğer kimlik belirtir medyalarda da rahatlıkla seçilebilir olması marka ve ürün özdeşleşmesinin algılanabilir olması gerekir. Çalışmalarınızda başarılar

eleştiriniz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Ben anlayacağımı anladım hanımefendi özel mesaj yazmaya hiç gerek görmüyüm size başarılar lütfen cevap yazmayın forumun konusunu saptırdınız yeterince yol gösterme çabanızla iyi çalışmalar.

Eğer çalışmanızı burda yayınladıysanız, hiç kimseye çalışmamı yorumla ve yorumlama deme hakkına sahip değilsiniz. Bu birinci madde.
İkinci madde ise senin çalışmalarına ben kendi isteğimle yorum yazmayacağım,
Ama size bir eleştiri getireceğim. Yaptığın çalışmalar ve yapacağın çalışmalar
senin kişiliğinin bir parçasıdır. Bu bağlamda eleştiriye açık olmadığınızı görüyorum,
sert bir şekilde hitap ettiğiniz Nüket hanım alanının çok iyi bir uzmanı olmasına rağmen forumuzda gençlerin eğitimi için çaba göstermektedir. Bu davranışınızı asla haketmemiştir. Sizi biraz daha saygı ve tahammüle davet ediyorum. Saygılarımla

esmer_yarim

🌱Yeni Üye🌱
bu işte gerçekten çok yeniyim ayrıca şuan bu işe yıllarını vermiş bir ustanın yanında çıraklık yapıyorum =) ( sanırım şanslıyım )

çalışmalarınıza gelince eleştirme hakkına sahipmiyim bilmiyorum ama yinede bir kaç şey söylemek istiyorum... kartvizite bakıldığında göze ilk çarpan hangi iş için yapıldığı olmalıdır ( bana öğretilen ilk şey buydu )yani kartvizite bakan şahıs bu ne dememeli bakar bakmaz ne olduğunu anlamalı. ikincisi ise sadelik her zaman güzeldir ancak sizin çalışmalarınız biraz fazla sade olmuş sanırım =) teşekkürler... çalışmalarınızda başarılar...

sefgn

🌱Yeni Üye🌱
Eğer çalışmanızı burda yayınladıysanız, hiç kimseye çalışmamı yorumla ve yorumlama deme hakkına sahip değilsiniz. Bu birinci madde.
İkinci madde ise senin çalışmalarına ben kendi isteğimle yorum yazmayacağım,
Ama size bir eleştiri getireceğim. Yaptığın çalışmalar ve yapacağın çalışmalar
senin kişiliğinin bir parçasıdır. Bu bağlamda eleştiriye açık olmadığınızı görüyorum,
sert bir şekilde hitap ettiğiniz Nüket hanım alanının çok iyi bir uzmanı olmasına rağmen forumuzda gençlerin eğitimi için çaba göstermektedir. Bu davranışınızı asla haketmemiştir. Sizi biraz daha saygı ve tahammüle davet ediyorum. Saygılarımla

burada sıralamak moda heralde size göre bende szize uygun yazıyım..
SAnırım sız sert uslup gormemıssnız bu bir
ıkıncısı bana sen diye hitap eden bi kisi beni saygıya davet edemez ki benim kesinlikle bi saygısızlıgım olmamıstır.
üc ben ılk elestrılerıne gayet normal cevap verdmim ama sanırım kendısı hızını alamadı sonucta sureklı bı polemik cabası ben anlayamadım bu sıtenın forum dayanısmasını..burda benım calısmalarım varsa ve calısmalarım harıcınde benım zamanıma yada ıs hayatıma daır olumsuz elestrı yapılıyorsa dıledıgım gbı cevap verme hakkına sahıbım.Verdigim cevarla da forum kurallarını ıhlal edıyosam uyelıgımınde seve seve sılınmesıne goz yumarım bendende sıze saygılar....