Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Portakal Forumları(Forum giriş)(Böyle bir forum varmı bilmiyorum)

HipnetiC

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bu ilk çalışmam.Yorumlarınızı alabilirmiyim.Nasıl olduğumu merak ediyorum

thumb_297628537.gif

Son düzenleme:

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kurallarını okumalısınız.
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

Yapmış oldığunuz çalışma,logo çalışmasımı?

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
casminin de dedği gibi logo ile alakalı değil çalışmaya gelicek olursak alltaki yazılar üzerinde çalşmalısın.... ;)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Siz bu çalışmaya logo mu diyorsunuz?

Bunun logo topigindeki alakasını anlayamadım:...SLogo hakkında araştırma yapmanızı ya da bu işi bu konuda uzman kişilere bırakmanızı öneririm.

Yapmış oldugunuz çalışma bir logo değil, en yakın tanımıyla intro(giriş) tasarımıdır.

Peki öyle değerlendirelim:

Yapmış oldugunuz intro' nun arka planı fena değil, hazır arka plan sanırım...Portakal ile uyumlu olması için uğraşmışsınız fakat portakal image' ı çok göze çarpıyor ve güzel gözükmüyor.

'İnto etkileyeci ve dikkat çekici olmalı, hareketli animasyonlar veya görsel efektlerle desteklenmeli ya da akılda kalıcı ve site hakkında fikir uyandıran nitelikle olmalıdır.

Onun dışında en önemli sorun fontlar...Fontlar belli olmuyor ve okunmuyor; o yüzden hoş durmuyor...Her nevi bir logo olmasada intro isede tasarım üzerinde çalışılmalı...Benjamin Disraeli ' nin de dediği gibi;

"Başarının sırrı , uğraşılan konuya hakim olmaktır."

Biraz araştırma ve uygulama yaparsanız daha iyilerini yapabileceginizi düşünüyorum...Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.