Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

: PS3 Banner Çalışması :

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
ps3rn0.jpg

Yorumlar Lütfen...? :wink:

:iloveyou:

Moderatör tarafında düzenlendi:

aysom00

🏅Acemi Tasarımcı🏅
play stationdaki renk geçişini tam tersi yönünde yapıp arabayı biraz soluklaştırsan.
pembe yerine kırmızımsı bi renk denesen
ellerine sağlıkk

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
PS'nın orjinalinde renk geçişi o şekilde die öle deniyim dedim... :)
kırmızı olayını denicem ama saol aysom..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş teoman ama gölgeleri diraz azaltsan olmazmı...beyaz yazılarda değil ama play station yazısında karanlık duryo...:)

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
ewt zucker bak hakLısın o kdr dikkatimi çekmemişti :) sen söleyince farkettim şimdi... saol cnm

aysom00

🏅Acemi Tasarımcı🏅
he orjinali mi öyleydi kusuruma bakma bilmiyorum:)
o zaman gölgesini kes aydınlansın
kolay gelsinn

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel bir çalışma olmuş
playstation yazısı ve arabanın dışarı taşan kısımlarında hatalar var onlarıda düzeltinmi problem kalmıyor

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
İyi denebilecek bir çalışma ancak böyle zeminli işlerde fontların daha yapılı olması gerekir diye düşünüyorum kullanmış olduğunuz yazı karakterleri çalışmayı öldürmüş..ayrıca fazla yazı kullanmamış olmanıza rağmen çalışma karışık görünüyor nedeni yazılara kullanmış olduğunuz gölge ve "PS3" yazısının o şekilde kullanılmasından olabilir..Play Station hem içerisinde degrade hem gölge özellikle bu kullanmış olduğunuz yazı karakterine hiç gitmemiş..bilinmesi gerekirki grafik tasarımlarda fontlar herzaman çok önemli rol oynar.üzerinde biraz daha çalışırsanız olmuştur ;) ellerinize emeğinize sağlık iyi çalışmalar:)

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
:) bişi demedim cnm peky dedim..
çalışmayı yolladım zaten tavsiye için saol ama şmdi istediin şeyleri uygulayıp tekrar siteye koymamı beklemiosun heralde..

Ömer GÖKYAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.youtube.com
Ne Sony ne de Toshiba hiç bir ticari marka bir afiş çalışmasında logosunda drop shadow yada neon tarzı şeyler kullanmaz. Ayrıca logoda tek boşluk uzay boşluğu :) Çok dar alanda kısa paslaşmalar yapılır ancak. o yüzden o kadar sıkıştırmayın. Arabamı alıp satıyoruz o araba neden uçtan uca çıkmış :( Ayrıca arabadan büyük playstation var, birde o köşeli shape hiç olmamış.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel olmuş teo eline sağlık

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Ne Sony ne de Toshiba hiç bir ticari marka bir afiş çalışmasında logosunda drop shadow yada neon tarzı şeyler kullanmaz. Ayrıca logoda tek boşluk uzay boşluğu :) Çok dar alanda kısa paslaşmalar yapılır ancak. o yüzden o kadar sıkıştırmayın. Arabamı alıp satıyoruz o araba neden uçtan uca çıkmış :( Ayrıca arabadan büyük playstation var, birde o köşeli shape hiç olmamış.

hopdi toshiba yada sony'nin firmasında çalışmıorum logoyu kullanan benim, her logoya yansıma, gölge, ışık qibi vb şeyler verilir böle saçma bi kuralı yeni senden duydum, arabanın kareden fırlamasını bi hata olarak algılıosan bişey diemicem ;) araba alım satım olayı yok PS oynamadığın için işi qücü brakıp sana saatlerce o arabanın nei ifade ettiğini anlatsam yine wakit kaybı olur kendime böle bi cezayı uygulayamam o yüzden boşver. . :) ;)