Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pusula (Deneme Çalışmam)

Benzer konular

slow1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.slowgraphicdesign.blogspot.com
fena değil kardeşim eline sağlık, kaplama konusuna önem vermeli kendini geliştirmelisin,
altın sarısında reflection material ayarlarından fresnel=blur değerini 20 ila 25 yaparsan daha gerçekçi altın kaplama olur. zincir bölümünde body dynamic leri kullanırsan ve biraz daha özen gösterirsen daha güzel olacağına eminim. yinede güzel bir çalışma olmuş tebrilk ediyorum. hiçbir emek boşa gitmez..

Başarılarının devamını diliyorum saygılarımla..

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Deneme çalışmam yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
https://vimeo.com/34286270

fena değil kardeşim eline sağlık, kaplama konusuna önem vermeli kendini geliştirmelisin,
altın sarısında reflection material ayarlarından fresnel=blur değerini 20 ila 25 yaparsan daha gerçekçi altın kaplama olur. zincir bölümünde body dynamic leri kullanırsan ve biraz daha özen gösterirsen daha güzel olacağına eminim. yinede güzel bir çalışma olmuş tebrilk ediyorum. hiçbir emek boşa gitmez..

Başarılarının devamını diliyorum saygılarımla..

Evet çok doğru söylüyorsun üstad. material de sorun var. dediğini de yaptım yine de düzelmedim. materiallerde gerçekten sorunlarım var.. çok çalışmak lazım onlara. zincir hareket etmediği için body dynamic yapmaya gerek duymamıştım ama denerim. farkı illa olacaktır sen öyle söylüyorsan.

Yorumun için çok teşekkürler... (senin C4D çalışmalarınıda görmek isterim)

slow1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.slowgraphicdesign.blogspot.com
ben çalışmalarımı ekliyorum vakit buldukça kardeşim, ışık kullanımında soft box ışık kullan direk light kullanma gerçi bu konuyla ilgili bir ders hazırlıyorum. yoğunluktan pek fırsat bulamadım ama en kısa zamanda eklicem inşallah..

xdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışma ellerinize saglık

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kamera Gayet Başarılı , Eline sağlık ... Render Kac Saatte Aldın Cinema 4d de ...

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kamera Gayet Başarılı , Eline sağlık ... Render Kac Saatte Aldın Cinema 4d de ...

teşekkürler üstad. bu işi geçen yıl yapmıştım inan renderın tam olarak ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum. pc vardı pc de render almıştım bunu ve uzun sürdüğünü hatırlıyorum sadece... şu an mac var onda renderi sadece süresi için test ederim. sanada haber veririm. tekrar sağol..

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben çalışmalarımı ekliyorum vakit buldukça kardeşim, ışık kullanımında soft box ışık kullan direk light kullanma gerçi bu konuyla ilgili bir ders hazırlıyorum. yoğunluktan pek fırsat bulamadım ama en kısa zamanda eklicem inşallah..

Kardeşim sabırsızlıkla eğitimi bekliyoruz.... şimdiden teşekkürler.