Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Recep İVEDİK 2 - (Fragman)

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
416px-Recep_Ivedik_afis.jpg

Senaryosunu Şahan Gökbakar, Serkan Altuniğne ve Togan Gökbakar'ın yazdığı, yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği filmi, Togan Gökbakar yönetti.Recep İvedik'in tek akrabası babaannesi ile yaşadıklarını anlatan filmde, başrol oyuncusu Şahan Gökbakar'ın (Recep İvedik) babaannesi rolünü, Gülsen Özbakan canlandıracak. Film, 13 Şubatta vizyona girecek. Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi unvanını da taşıyan ''Recep İvedik-1''i sırasıyla 4 milyon 256 bin 566 izleyici ile 2005 yapımı ''Kurtlar Vadisi: Irak'' ve 4 milyon bin 711 izleyici ile 2003 yapımı ''G.O.R.A'' takip ediyor.

Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın (Direk Media Player'de Açılır)

Açıkçası ilki kadar zevkle izleneceği kanısındayım :D

Benzer konular

mustaa_bey

🌱Yeni Üye🌱
süper bişi bu yaa .. =)) çok saol paylaşım için =))

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Filmin yarısına kadar izleyebildiğim filmlerdendir.

Espriler çok kötü ve eski... Daha kaliteli bir yapıt beklerken 2. çekildi demek... Şimdi etrafta yine bunu izleyip etkisi altında kalan insanların tuhaf esprilerine maruz kalacağız... Geçmiş olsun...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Kimin neyden zevk alacağı neye güleceği neyi sanatsal görüp neyle eğleneceği gerçekten kişiden kişiye değişim gösteren göreceli konular :)
Şahsen çok zevk alarak izlemiştim birincisini, bunun da öyle olacağını umuyorum...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bencede ahmetcım gitmek gerek:)sağol...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
İşte beklediğim Recep İvedik 2 buydu. 13 Şubat ı sabırsızlıkla bekliyorum :) Teşekkürler paylaşım için.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ne gariptirki film bukadar çok kötü eleştiri alırken en çok izlenen film haline geldi türkiyede.bence millet eleştirecek yer arıyo.adam çok güzel bir şekilde odun bir türk erkeğini canlandırmış.ben komedi filmi izlemeye gittim nihayetindede çok güldüm.gerisi boş.yanlız fragmanda ikincinin 1.kadar güzel ocağı hissine kapılmadım ama mutlaka gidicem izlemeye.

kycdizayn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
puhahahah harbiden komedi yaa:]

uçağa vuruyor ya devam eett :D :D

wornheart

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
recep idedik 1. filmini seyrettiğimde filmin sonunda seriye gitmesi belliydi ve o gün 2. si ne zaman gösterime girecek diye merakla bekliyodum sonunda geldi bu filmin çok beğenilmesinin nedeni espirilerin tamamen orijinal olması ve halkın aynı espirileri geçmişte kendisi yapması yada başkasından duyması
en azından adam kendisi yapıyo dış kaynaklı tutulmuş filmlerden alıntı yapmıyo
sinema seyircisi olarak en çok kızdığım konulardan biridir alıntı yapılması taklit edilmesi konumuz diil ama G:O:R:A dan bi sahne anlatim arif ve arkadaşları goradan kaçarken yanlarında götürdüğü saksı LEON filminden almıştır bu sahneyi zaten C.yılmaz çok komik görünen alıntı ustasıdır

zeyzep

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben aşırı beğendiğimi söliyemicem az güldm cok sıkıldım
1. buna nazaran daha iyidi bence

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir kere izlersin;eğlenirsin,gülersin ve sonra akıllarda bir etki bırakmaz..

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
yıllar önce okan bayülgenin zaga programımda "zuzaylılar" diye bir bölüm çıkardı...orada "osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur" şeklinde bir bitiş vardı...çok katılırdım..halada katılırım..bu kadar tırışkadan bir film utanılarak çekilir...
ayrıca sanat kişiden kişiye değişmez...değişen zevklerdir "aiDesign"...

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
filmin ne sanatla nede sinemayla ilgisi alakası yok. Ben hiç beğenmedim hiçte komik bulmadım filme gittim bazı arkadaşaların ısrarı üzerine filmden çok izleyiciye güldüm kimse üstüne almasın adam biri kulağını karışıtırdığı çöple yemek yiyorsa bence bu komik değil ... dir.
bide uçağa vuru yor devam et... film dediğinde gerçekçilik olması lazım böle bir tipi bırakın kabin memuru yapmalarını uçak bileti satmazlar uçağı düşürür mazallah. vs vs vs söylenecek çok şey varda 3 milyon kişiyle tartışamam Şahan'a başarılar .

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
"neyi sanatsal bulacağı" ne demektir:))) bu ivedik filmlerinin sanat olduğunu birilerinin iddia edebileceği demektir:))) bence sen kavramları ve anlamlarını öğrenmelisin aiDesign...ayrıca üslupta öğrenmelisin:)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
benimde bu yorumlar üzerine şunlar aklıma geldi yerli yada yabancı yapıt olsun çok uçuk hatta saçma olan yapıtlar var ve türkiyede olsun dünyada olsun izlenme rekorları kırıyor neden aceba ? :) Bilim kurgu ama çok aşırı bilim kurgu...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
"neyi sanatsal bulacağı" ne demektir:))) bu ivedik filmlerinin sanat olduğunu birilerinin iddia edebileceği demektir:))) bence sen kavramları ve anlamlarını öğrenmelisin aiDesign...ayrıca üslupta öğrenmelisin:)

Sen bi film çevirsene eminim çok komik bulursun o filmi :)

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
işte aiDesign sen üslup bilmiyorsun sürekli bir kavga halindesin..gereksiz bir gerginliğin var...illa paylaştığın birşeyi sen güzel buluyorsun diye herkesin bulmasını bekliyorsun...ben film çekmedim diye onu eleştirme hakkından yoksun mu kalıyorum yani...benim film çevirmemi bekleyeceğine dünyanın en iyi komedileri arasında gösterilen hababam sınıfı orjinal versiyonlarını tak bir izle ondan sonra da bu ivedilikle çekilmiş adiliği bir izle...eminim sende utanacaksın gelinen boyuttan...30 yıl önce insanlarımız oyuncularımız o kadar güzel yapıtlar yaparken şimdi ne yapmışlar dersin belki..

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Haddime değil ama şunu söylemek isterim...
Beyefendi usluptan bahsediyorsunuz ama kullandığınız cümleye bakın "ivedikle çekilmiş adiliği izle" sizin uslubunuz nasıl peki ?
Filmi beğenmemiş olabilirsiniz iyi veya kötü emek verilmiş sonuçta ama bu şekilde daha doğrusu usluptan bahsederken kullandığınız uslup hiç hoş değil... Eleştirme hakkınız var ama bu şekilde aşağılayamazsınız bence....

Ayrıca sadece bu bir film çıkın sokaklara ve sokaklardaki gençlerin çevirdiği filmleri izleyin birde sagopa nın cezanın ana avrat küfürlü şarkılarına kafa göz sallayan gençleri görün ve yarınların nasıl olacağını düşünün :)

Neyse diyeceğim o ki usluptan bahsederken kullandğınız uslup hiç hoş değil...