Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklam şirketi için katalog

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bu aralar hiç bi işimi beğenmiyorum.tıkandım kaldım.bu işlerde olan eksiklerimi lütfen söyleyin.eleştirilerinize ihtiyacım var.şimdiden teşekkürler.
katalogri8.jpg

katalogkapak1lt9.jpg

sayfa1ng9.jpg

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım bazen böyle olur, bence biraz araştırma yapmalısın, yorumuma gelince bir reklam şirketi için biraz boğucu bir çalışma olmuş, istenileni vermediğini düşünüyorum. Neden resimleri illaki bir çerçeve içine koymak zorunda değilsin bazen sadece resmi koymak yeterli olur özellikle bu çalışmada... Önemli olan süsler bordürler değil, sade ve anlaşılır bir çalışma olmasıdır.

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım bazen böyle olur, bence biraz araştırma yapmalısın, yorumuma gelince bir reklam şirketi için biraz boğucu bir çalışma olmuş, istenileni vermediğini düşünüyorum. Neden resimleri illaki bir çerçeve içine koymak zorunda değilsin bazen sadece resmi koymak yeterli olur özellikle bu çalışmada... Önemli olan süsler bordürler değil, sade ve anlaşılır bir çalışma olmasıdır.
evet haklısınız.aslında biraz şirket sahibi böle istedi ben beğenmedim ama iş sahibi bayıldı.siyah ve kırmızı renklerin yoğunlığu o yüzdendi.yorumlarınız için teşekkürler.

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında çalışmaların güzel
en alttaki iç sayfa olsa gerek
resimlerin etrafındaki kırmızılık biraz göze batıyo
müşteri öyle istiyosa yapıcak çok fazla bişiy yok ama
en azından çizgileri biraz incelt ya da kırmızı zeminde denedin mi
illaki kırmızı siyah olacaksa
resimleri şerit halinde koymayı düşünebilirsin, aralarına istiyorsan çizgi koyabilirsin....vs bu böyle gider en iyisi ben eleştiri almadan susayım. :)

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslında çalışmaların güzel
en alttaki iç sayfa olsa gerek
resimlerin etrafındaki kırmızılık biraz göze batıyo
müşteri öyle istiyosa yapıcak çok fazla bişiy yok ama
en azından çizgileri biraz incelt ya da kırmızı zeminde denedin mi
illaki kırmızı siyah olacaksa
resimleri şerit halinde koymayı düşünebilirsin, aralarına istiyorsan çizgi koyabilirsin....vs bu böyle gider en iyisi ben eleştiri almadan susayım. :)

yok hayır.niye eleştiri alasınız.ben sizin düşüncelerinizle çalışmamı düzgün bi hale dönüştürebilirim.vede eleştirilerinizde çok haklısınız.çok teşekkürler.

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yardım edebildimse sevinirim
eğer değişiklik yaparsan görmek isterim.