Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam Şirketi için Tasarladığım Logo

yasinozocal

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.santemedya.com
Arkadaşlar reklam şirketinde çalışıyorum.Logomla ilgili lütfen eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden sağolun...
grafik112do7.jpg

Son düzenleme:

ensar_147

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şekil itibariyle güzel. Ama ons yazısına yansımalı gölge efekti vermişsin böyle bir tual üzerine gitmemiş hemde gerçekçi bir yansıma olmamış. Emeğine sağlık arkadaşım.

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
siyahı parlama efektinden kurtar bence. birde arial yazı karakterini değiştirip düz ama daha oturaklı bir karakter kullan.

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ah be kardeşim sen meslektaşlarını hiç düşünmezmisinki bu adamların logosu bigün olup meslektaşlarıma gidecek çizmesi gerekecek ama logoyla uğraşmaktan işi yapmakta geçkalacak sonrada onun yüzünden işten atılacak bi düşün bu dediklerimi artı bu logo iki renkli parça işlerde ne hale gelecek farkındamısın aydınger almak gerekirken tram yüzünden filme gidecek birde onun gelmesini beklersin vakit nakittir delikanlı. iyi çalışmalar.

ozzYStyle

🌱Yeni Üye🌱
ben logolarda, illusrator gölgelerine ya da her neviden gölgeye karşıyım, yukarıda bir arkadaşın dediği gibi başkasınca da çizilebilmeli ve photoshop havası katmamalı. Font konusunda bence de daha görsel bir şey kullanabilirdin, diğer bir arkadaşın da dediği gibi yansıma olayını siyahın üzerine atışın derinlik katmış olsa da gerçeklikten uzaklaştırmış ki b u çalışmada 3 boyutlu bir cam küre havası katmak istemişsin buna uzak bence. Bir de ne olur o şirkete söyle, nişantaşı ağzında One Night Stand (gecelik ilişki) ler için ONS kullanılır - ONSçu- falan derler. Bence ilk isim değiştirsinler :)