Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

renk değişimi???

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
iyi gunler ben fire works a yenı başladım ve yenı calısmalar yapıyorum...size takıldıgım bir soru sormak istiyorum fireworksta bir rengi koyudan açığa doğru nasıl yapabılırım???

örneğin kırmızı rengı alt tarafta koyu yukarı cıkdıkca bu ren acılacak ve ya bun tam ters, şeklinde bunu nasıl yapabılırım???
yardımınız için teşekkürler...

Benzer konular

gnome

🏅Acemi Tasarımcı🏅
asdaz1.jpg

anlatabildiğim kadar anlattım işine yarar inşallah.. böylelikle buda ilk mesajım olmuş oldu.. :D

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım sen fireworks öğrenmeye çalışıyosun ne güzel ama şimdi grafik çizmek için yapcaksan önce corel veya illustrator öğrenmeye çalış fireworks daha çok web sitelerinde menü yapımı için falan kullanıyolar ben önce fireworks öğrendim şimdi corel'a alışamıyorum illustrator desen hak getire bakalım kursuna gitcez öğrenmeye çalışacaz buda sana bi arkadaş tavsiyesi olsun iyi çalışmalar....:wink:

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım sen fireworks öğrenmeye çalışıyosun ne güzel ama şimdi grafik çizmek için yapcaksan önce corel veya illustrator öğrenmeye çalış fireworks daha çok web sitelerinde menü yapımı için falan kullanıyolar ben önce fireworks öğrendim şimdi corel'a alışamıyorum illustrator desen hak getire bakalım kursuna gitcez öğrenmeye çalışacaz buda sana bi arkadaş tavsiyesi olsun iyi çalışmalar....:wink:

çok teşekkür ederim tavsiyen için uyacagım beni aydınlattığın için teşekkür ederim...

anlatabildiğim kadar anlattım işine yarar inşallah.. böylelikle buda ilk mesajım olmuş oldu.. :D

abi teşekkür ederim bu kadr basitmiydi bu olay:D ha bu arada foruma hoşgeldin...

gnome

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saol teşekkür ederim..

tux

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.freebsd.org

evet fireworks CS3 ile tamamen web'e entegre edildi fireworks dan cikmadan a dan z ye gorsel bir site yapilabilir. ve cok buyuk boyutdaki dosyalarda oldukca kasar, ama yinede ufak islerlem icin mukemmel bir arac bence tabi.. ve ben corel bilmiyorum ama fireworks da da cok guzel cizimler yapilabiliyor bilginize ;>

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet fireworks CS3 ile tamamen web'e entegre edildi fireworks dan cikmadan a dan z ye gorsel bir site yapilabilir. ve cok buyuk boyutdaki dosyalarda oldukca kasar, ama yinede ufak islerlem icin mukemmel bir arac bence tabi.. ve ben corel bilmiyorum ama fireworks da da cok guzel cizimler yapilabiliyor bilginize ;>

teşekkürler biliyorum mesela kendi avatarımıda ben fireworks ta yaptım fakat arkadaşında sözlerinde büyük bir doğruluk payı var ikinizede teşekkür ederim...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konuyu yeni görüyorum, evet resimde de gösterildigi gibi "Gradient" le basit bir şekilde bu renk sorunu çözülebilir.

Tabi ki yapılabilir :)

Onun dışında fireworks-Corel Draw-Illustrator hangisi derseniz; her programın kendine göre avantaj ve dezavantajları var.Örneğin fireworks de web sitesi rahatça tasarlayabilirken, Illustrator de rahat bir şekilde çizim yapabilirsiniz.Konu çizim olunca, ki bu Illustrator de çizim daha iyi olur, tabi yapılan çizime, kabiliyete ve programın sağladıgı rahatlığa göre değişir.Demek istedigim her programın kendine özgü özellikleri var.Önemli olan onu kullanabilmek ama programında işlevini göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Son düzenleme: