Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

resim hakkında bi eğitimim yok bir bakın nasıllar

karayel19

🌱Yeni Üye🌱
güzel sanatlar fakültesinde okuyanlar lütfen benle temasa fecebilir mi özellikle resim bölümü okuyanlar.. adresim çok gizli... lütfen çok önemli!

yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

240507fz0.jpg

hadi ama o kadar mı kötü neden yorum yapmıyorsunuz !!!!!

yorumlarınız enflasyona mı uğradı hepsini bekliyorum.unutmayalım sanatçının sonunu hazırlayan yorumlar övgü içerikli yorumlardır.sanatçıyı yükselten ise eksikler hakkında yorum yapmaktır.

352007bd1.jpg

karayel515bi4.jpg

hadi ustalar yorumlara devam

8112006ag4.jpg

29042007ea0.jpg

yorumlaraa devam

karayel500wn6.jpg

karayel496od0.jpg
karayel494jr6.jpg
karayel486ks1.jpg
karayel503yr3.jpg
karayel507ha0.jpg
karayel516nh2.jpg

eveet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

karayel489qk0.jpg

karayel487ag6.jpg

image157dq6.jpg

karayel508hv1.jpg

karayel517uo4.jpg

Benzer konular

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Evet yok disiplin,
Biraz daha uğraşmalısın,yüzeysel değil özenerek çizmelisin..
1-Dirsek çok uzun
2-Sandalye persfektif hatası
3-El nerde?
4-Koyu tonlar,gölgeler ver..

kolay gelsin...

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herşeyden önce kemik yapısı yani anatomi diyorum... Tarama yapmadan önce çizgisel olarak deseni algılayıp anatomiyi oturtturduktan sonra adım adım gitmelisin bence... Karikaturist'in dediği gibi çok yüzeysel çizmişsin... Kolay gelsin başarılar...

karayel19

🌱Yeni Üye🌱
bu resmi görme engelli bir adam üzerinden yaptım.haberi olsun istemedim çünkü kendini kasacağını düşündüm.sürekli hareket ediyordu.elimden geldiğince çizgilere dökmeye çalıştım.yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

bircan sarcan

🌱Yeni Üye🌱
kendı hatalarını goremıomusun karayel cok kotu çizim bu dogru olan bısey yok cok calısman lazım cook : )
umarım kızmamıssındır

karayel19

🌱Yeni Üye🌱
olur mu öyle şey! kızacak olsam zaten buraya verip yoruma açık bırakmam.burayı rastgele buldum bütün çalışmalarımı tek bir konu içinde nasıl vereceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

KifayetsiZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Amacımızın paylaşım olduğuna inanarak naçizane bir iki söz söylemek isterim,
Portrenin göz etrafındaki detayları hoş, fakat anatomide bazı sorunlar var, oranları canlı modelden çalışarak daha iyi gözlemleyebilirsiniz, 2 boyutlu görünüyorlar, figürlerin planlarını biraz daha dikkatli inceleyin derim, gölge ve ışığa girmeden önce kompozisyonun doğru oturduğuna emin olun, zaman ve sabıra ihtiyacınız var...kolay gelsin.

butonların üzerine geldiğinde ''grafik ekle'' yazısı çıkan butona bastıktan sonra çıkan pencerenin içine upload ettiğin resmin linkini kopyala, tamam'a bas. diğer resimler içinde aynı şeyi tekrarlarsın hepsi bir sayfada çıkmış olur.

karayel19

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler

arkadaşlar resimlerdeki katlamalar için özür dilerim

değerli yorumlarınızı bekliyorum

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Pek anlamasamda görüşüme göre 1.resim duruşa göre sola bakış persfektifi ağzı ile uyumsuz.
2.resimde surat ablak surat çıkmış.Şakakların çizgileri yok.
Ayak üstü karakalem çalışması..Şu açıdan güzel diyebilirim,ifade çizgileri belirgin..
Kolay gelsin

graphiquer

🌱Yeni Üye🌱
Srn bu işi hobi olsun diye yapıyorsun değil mi?

ss_sena

🌟Usta Tasarımcı🌟
daha çok çalışman lasım ama bu işe merak sarman güsel :D desen anlamında olmamış daha çok ton girmen, incelemen gerek derim :) emeğine sağlık yine de :)

DiaNNa

🌱Yeni Üye🌱
bunLarda ki espriyi anLamadım..esprisi ne :)

karayel19

🌱Yeni Üye🌱
ben bu konuda hiç eğitim almadım ama yinede bir şekilde bunun fakültesine gideceğm.

siz bu espirileri görememişseniz ben zaten sözle anlatamam bunları eğer anlatılsaydı ne biliyim şiir yazardım.yinede saolun.en azından bakıp geçenlerden ve bir iki satır yazmaya üşenenlerden değilmişsiniz.bunun için teşekkür ediyorum...

cyclist

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kutahyabisiklet.com
arkadaşım bunları paylaşman hoş ama burası seninde bildiğin gibi profesyonel çizim yapan genelde yetenekli kişilerin kullandığı bir site.yani anlatmak istediğim birkaç konu açmışsın eklemişsin resimleri yorum bekliyorum diosun.yani o kadar profesyonel çizimlerde hata bulabilen kişilerin senin çok amatör resimlerine yazacakları yorum kalbini ve şevkini kırabilir.sen en iyisi çizgilerini çalışarak düzelt.çalışırken sitedekilerden yardım iste işi geliştir ki yorum yazsınlar.

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkdasi kirmayalim lutfen :) cizgileri hosuma gitti hosuma gitti derken eger devam ederse cizime ilerde daha iyi olabilir ki bu cizimlerden boyle anliyorum ben.

ilk cizdigimdede boyleydim ben ama simdi daha iyiyim tabi :D

belediyecukuru

🌱Yeni Üye🌱
keşke çizbilsemde banada yorum gelse en asından bn yasiim bari :D emeğine sağlk

NeKa

🌱Yeni Üye🌱
Hepsi aynı kişi galiba. Ben öyle farkettim. Doğru olabilir mi?

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
orantısızık anatomiden yoksunlul çizgilerdeki belirsizlik..daha sayıyımmı..Çok felaket espiriler varmış :D

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kursa gıtmenı tavsıye ederım :D olmadı kutu cızmekten basla bence :D