Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

roka çift kırımlı broşür

cruX

🌱Yeni Üye🌱
bir gecede yaptığım bir çalışma müşterilerim genelde değişiklik istemezler ama sizin öneriniz varmı diye merak ettim... yalnız logo pantenti alındı... ufak bir hatırlatma...

rokatasar305marka.jpg

rokatasar305mkapak.jpg

Benzer konular

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
"Müşterilerine ne içiriyosun da senden değişiklik istemiyolar?"
he he evet biraz acımasız oldu, ama düşününce çok güldüm. yazmadan edemedim.

yemekleri tutan mal karışık, zemin karışık, yazı karışık ve uzak...
bu menüyü okuyacağıma başka restorana giderdim.

yemek, gıda, renk... bu tip keyword lerle bi araştırma yaparsan, Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın.

başarılar...

cruX

🌱Yeni Üye🌱
bilmiyorum biliyormusunuz rakı balık şalgam ve roka süper uyumludur..

bu size müşteriye ne içirdiğimin cevabı :D:D:D

ya adana piyasasını bilmiyorsunuz burası tek düze bir yer biraz farklı olduğun zaman adın çıkıyor ve direk o gözle bakıyorlar ben çalıştığım yerden dolayıda adana da isim yapmış biriyim onun için değişiklik istemiyorlar sen yapıyorsan doğrudur diyorlar...

eleştiriniz içinde teşekkür ederim... iyi çalışmalar

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
rokatasar305mkapak.jpg

Yazılar okunmuyor doğru düzgün. :) İsmi görmek istemeyen müşteriler için sorun olmayabilir ama şahsen çok dikkat ederim böyle şeylere. Siz de düzeltirseniz güzel olur. Siz daha iyi bilirsiniz grafik işlerinde en ufak bir hata bütün çalışmayı öldürebilir.

Logoyu çok beğendim. :) Elinize sağlık.

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
logo güzel olmuş. başarılar dilerim. alttaki yazılarda harf hataları var ...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Zemin görselleri boğmuş ve çalışmanın en dikkat çekici yanı yazım hataları. Gece yorğunluğuna verilebilir ama düzeltmeden sunumu gerçeekleştirmeyin. Kolay gelsin.

cruX

🌱Yeni Üye🌱
çalışmama sizin söylediğiniz yönde değişiklikler uyguladım uygun zamanda baskı şeklini siteye ekliyeceğim... yardımlarınız için teşekkürler...

yaptığım değişiklikler : fontu birkaç punto büyüttüm, zemin rengini açtım, yazıları okunabilir bir şekilde ön plana çıkarttım, v.b.

yalnız birşey belirtmek isterim bunu bir gecede yaptığımı belirttim en başta bu gece 12 den sahur arası bir çalışma onun için yorgun beyinle pek dikkat etmedim sadece bir şablon türü sunmak istedim müşterime buna benzer demek için..

sayenizde daha güzel oldu tekrar teşekkür ederim.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ulaş arkadaşımızın dediği gibi zemin resimleri yutmuş.Üstüne bir de yazıları ürün resimlerinin üzerine binince ortaya çok karmaşık bi çalışma çıkmış.Bence zemini değiştirmelisiniz.