Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

roland xc 540 m2 maliyeti

yhalacoglu

🌱Yeni Üye🌱
aranıza yeni katıldım. kısa zamanda müptelası oldum. çok yararlı, çok seviyeli bir forummuş. herkese teşekkür ederim.
benim sorunum, yeni xc 540 soljet proIII aldım. m2 de kullanılan boya miktarı hakkında bilgisi olan var mı. full dolu orandaki boya tüketimi veya 1 lt boya ile ne kadar baskı yapabiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer konular

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle forumumuza hoş geldin... makinen hayırlı olsun .bol kazançlar..
bende baskes alcağımdan şu an araştırma içindeyim kullananlardan aldığım bilgiyi aktarmaktan fazla bir şey yapamayacam ... xc 540 maliyeti orjinal kartuşda 4 doları buluyor dökme boya kullanınca 3 dolar tabi bu bilgileri yanlış anlama kesin deil.. ben xc 540 düşnüyodum ama kimle görüştüysem sp 540 tavsiye etti..

sorunsuz baskılar dileğiyle..

yhalacoglu

🌱Yeni Üye🌱
xc 540 gerçekten çok hızlı, baske olarakta sorunsuz çalışıyor. ben kısa zamanda alıştım. kullanımı kolay. hızı inanılmaz. boya olarak full baskılı bir resimde m2 giden boya miktarını bulmaya çalışıyorum. Boya olark jetbest boya kullanıyorum. fiyatı uygun ve renkler çok canlı.

WaFFeN-SS

🌱Yeni Üye🌱
xc muhteşem bir makina aşık oldugum bir makina sorunsuz baskı ve kesim hızının sp nin iki katı olması vazgeçilmez olmasına sebep oluyor

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
m2 maliyetleri 2,5$ geçmemesi lazım. 4 dolar mümkün değil.