Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

rusça font convert olmuyor?

Hilall

🏅Acemi Tasarımcı🏅
World programında rusça bir metin var font Times Cy yaptım. Freehand'e aktardım fakat convert olmuyor. (mac Freehand mx) kullanıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer konular

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Freehand Farklı dil biçimlerinin çok azını destekler
Adobe Illustrator var ise onda Convert etmeyi denemelisiniz

Hilall

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yardımınız için teşekkürler . Adobe Illustrator denedim bir sonuç alamadım farklı bir çözüm önerisi var mı?

yardımınız için şimdiden teşekkürler

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Convert nasıl olmuyor? seçenek aktiv mı değil:( resmi eklersiniz soru daha net anlayacağız

Hilall

🏅Acemi Tasarımcı🏅
world yazılmış rusca metin var. Açtığımda çizgisel görünüyor. Times CY karakterini seçiyorum, seçtikten sonra yazılar (rusça) görünüyor. Bu yazıyı Freehand geçirdiğimde ekranda düzgün görünüyor, fakat convert ettiğim anda yazılar bozuluyor.

Freehand yazıyı(rusça) kendim yazarsam convert oluyor problemim world programında yazılan yazıyı convert edemiyorum.

yardımınız ve ilginiz için teşekkürler

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
benim başımada gelmişti bi sefer ben şöyle yaptım, worldden illustratöre ordan frehanda çektim hatta ai yapıp çekersen otomatik convertli geliyo saygılar.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
benim başımada gelmişti bi sefer ben şöyle yaptım, worldden illustratöre ordan frehanda çektim hatta ai yapıp çekersen otomatik convertli geliyo saygılar.

evet sizin örnek daha sağılıklı ve kullanışlı...

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
slm birbirine uyumsuz program olduğu için olmayabilir siz bana gönderirseniz AI dosyası olarak yada world dosyası ben onu convertler gönderirim
iyi çalışmalar mesajalihtmlcom