Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rusça font kullanım sorunu

coreldeniz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Rusça bi yazı yazmam gerekiyor alfebesini bulamadım yardım edermisiniz corel 11 kullanıyorum

Benzer konular

coreldeniz

🌟Usta Tasarımcı🌟
aslında bende çok fazla font yüklü hatta o kadar çokki aralarından rusçayı bulamadım font adını söylerseniz yeterli

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
aslında bende çok fazla font yüklü hatta o kadar çokki aralarından rusçayı bulamadım font adını söylerseniz yeterli

:) zaten bunun için rusça fontları paylaştım, yani kiril alfabesi destekleyen fontlar bunlar.... pc de olan fontlar kirilalfabesi desteklemiyorlar, rusça yazamazsınız..... yazarsınız ama sadece düz, şekilsiz yazı yazabilirsin, yani arial ailesi yakın bir font olacak

coreldeniz

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet masaüstüne indirdim şimdi nasıl corele atıyorum

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım text menusunden inset character seçeneği ile rusça yazabilrisin bir çok ana fontun rusça desteği bulunmkatadır kısayolu ctrl + F11 ama sen yinede indirdiğin fontuda kullanabilirsin...

coreldeniz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kasta kiril deyince insert characterden baktım Arial Black kiril diye buldum sanırım ben soruyu yanlış yazmışım ben sadece o harfleri hangi başlık altında bulabilirim onu öğrenmek istemiştim yeni font yüklemek değil yinede herkeze teşekkürler iyi çalışmalar