Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sağlık bakanlığı logo çalışmasıiçin eleştiri bekliyorum...

thesl

🌱Yeni Üye🌱
Slm arkadaşlar...
Ben logo işinde çok yeniyim daha...
Sağlık Bakanlığı için 2 logo tasarlamaya çalıştım...
İyi kötü yorum yaparsanız sevindirirsinz beni...
(1.de S ve B harfleri hilali taşıyan insanı oluşturuyr. hilal dünyayı sarıyor. ayrıca arkada da Türkiye haritasıyla biraz daha doldurmak istedim logoyu.
2.deyse çizgi asayla başlıyr iki hilali çizdikten sonra yılanı oluşturarak son buluyor. Hilaller ayrıca kalbi oluşturuyor. Hilaller tam belli olmuyor derseniz evet ben de oraya çok takıldım ama derslerden vakit bulup daha iyi 1şey çıkaramadım ortaya...)
8435.jpg

8460.jpg

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadasım baya bır basıt calısmalarbunlar duzensızlıkler var cızgıler bırbırını tamamlamıyor fıkır yok yılan sımgesı artık banal bısey renkler uymuyor cok kabataslak kalmıs baya baya calısman lasım daha basarılar

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışmanızdaki S ve B harfleriyle oluşan figür gerçekten çok yaratıcı ve göze hoş geliyor.Ancak çevresinde bir tamamlayıcılık yok.Arkadaki Türkiye haritası, etrafındaki çerçeve,çerçeve içindeki yazı fontu vs...Biraz daha bu bölgelere yoğunlaşsan eminim çok güzel bir çalışma ortaya çıkacak.Emeğine sağlık,başarılar...

thesl

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlr yorumlarınız için teşekkrler...
Orkan ben etrafını doldrmak için uğraştım ama orjinal bir fikir gelmeyince öyle bırakmak zorunda kaldım. Yorumun için ayrıca teşekkrler...