Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sakin

hakankurt

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
hakankurt.wordpress.com
sakinfan_kor1aydraf.jpg

Photoshop CS3'te Sakin grubunun "Hayat" Albüm arkada kapağındaki eksik tasarımı tamamlayıp Sakinfan sitesi için istek üzerine yapmıştım.Yazı stilleri de dahil olmak üzere tasarımın tüm katmanları tarafıma aittir ve hiçbir brush kullanılmamıştır.

Son düzenleme:

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu bir afiş tasarımımıdır?

hakankurt

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
hakankurt.wordpress.com
elbet. parça için Sakin grubunun isteği üzerine yapılmıştır.
Takvim, banner ve stil portföylerinden bir kare diyelim.

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
açıkçsı karikatür gibi bir çalışma duruyor.Hani öğenciyken resim defteri alırdıkta en arka sayfasında reklamlar olurdu onun gibi :)Telleri bile var belki ondan dolayı benzetmişimdir.

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
açıkçsı karikatür gibi bir çalışma duruyor.Hani öğenciyken resim defteri alırdıkta en arka sayfasında reklamlar olurdu onun gibi :)Telleri bile var belki ondan dolayı benzetmişimdir.

Aynı düşüncedeyim :D hep bakardım resım defterlerının arkasına ne bu bu nedır derdım kendı kendıme hiç bir zaman cevap veremezdim.şimdide aynı durumdayım,yanlızca dıyeceklerım sunlardan ıbaret biraz daha üzerinde durmalısın yapmak istediğini düşünerek kurguluyarak aklındakılerini ekrana yansıtmalısın çok sade olmuş. Emeğine Sağlık

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
elbet. parça için Sakin grubunun isteği üzerine yapılmıştır.
Takvim, banner ve stil portföylerinden bir kare diyelim.

Kısa ve çarpıcı bir metnin, sade ve resimle beraberliği afişin temel kavramıdır. Afiş, reklam ya da propaganda yapmak, bir oyun, sergi, ürün ve benzerlerinin duyurulmasında kullanılır. Aynı zamanda güzel sanatlarda bir daldır.

sizin çalışmanızı afiş kategorisinde görmenizde afiş unsurlarının hangisi yer alıyor peki?