Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

selection tool + free transform

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
illustrator cs 3 te; objem seçili iken freetransform aktif değil yani köşelerinden tutup büyüme ve küçülme yapamıyorum bunu da çalışma yaparken sanıyorum klavyeden herhangi bir tuşla yaptım ama tekrar bulamıyorum lütfen bilen arkadaşlarımdan yardım bekliyorum çok acil herkese ii çalışmalar...teşekkürler...

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Cevabınız sanırsam:

View menüsünde Hide edges.. CTRL+H veya;

View menüsünde "Show Bounding Box"
Kısa yolu ctrl+shift+B

yucelalp

🌱Yeni Üye🌱
free transform toolu kullanamıyorum ne yaptıysam olmuyor bu aracın kullanımını teker teker anlatırmısınız

bu arada illustrator cs 3ün portable ini kullanıyorum onla alakalı olabilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
free transform toolu kullanamıyorum ne yaptıysam olmuyor bu aracın kullanımını teker teker anlatırmısınız

bu arada illustrator cs 3ün portable ini kullanıyorum onla alakalı olabilirmi

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...