Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

seni arıyorduk(clp afiş)

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarım departmanımıza yeni grafikerler alınacağı için bir arayışa girdik bu tür bi çalışma hazırladım. görüşlerini bekliyorum...

senyh2.jpg

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güzel olmuş ancak;
eleman aramak için pahalı bir yol değilmi?

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Cümle düşüklüğü var ilanda. Cümlede bir bütünlük yok bir de. Ya ayrı ayrı iki cümle yapın onları birbirleriyle bağlantısız olsun ya da bağlantılı ama anlamlı bir cümle kurun.

Bakın cümlenizdeki bozukluk bütün tasarımı örtüyor. Halbuki tasarım çok anlamalı ve güzel.

CorelDraw & Adobe Photoshop programlarına hakimsen yeni oluşturulan tasarım departmanı için grafikerler alınacaktır.
Bu düşük bir cümledir.

"CorelDraw & Adobe Photoshop programlarına hakimsen, yeni oluşturduğumuz tasarım departmanı için aday olabilirsin", gibi bir cümle olmalıydı orada.

İyi çalışmalar dilerim. :)

Son düzenleme:

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler ilginiz için şuan çalışmanın devamını evde hazırlıyorum yarın baskı aşamasına geçeceğiz. bahsettiğiniz metinde kullanmış olduğum dinbek fontu 'de yok yarın özellikle düzenleyeceğim...
"CorelDraw & Adobe Photoshop programlarına hakimsen, yeni oluşturduğumuz tasarım departmanı için aday olabilirsin" bu şekil düşünülebilir teşekkürler

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
yaf güzel olmuş çalışma süper ama seni arıyorduk biraz itici gibi geldi ama eline sağlık

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fikir cok hos itici bi yanınıda göremedim eline sağlık ;)..

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nie itici olduğunu ayrıntılı yazdım ama msj silinmiş sürekli eleştiri mesajlarım siliniyor bu sitede herkes birbirini pofpofluyo böle bir yere varılmaz eleştirye gelemiyorsanız göndermeyin iş

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nie itici olduğunu ayrıntılı yazdım ama msj silinmiş sürekli eleştiri mesajlarım siliniyor bu sitede herkes birbirini pofpofluyo böle bir yere varılmaz eleştirye gelemiyorsanız göndermeyin iş

şimdi bana iticilik hakkında biraz detaylı bilgi verirsen senden öğreneceğimiz çok şey olucaktır..
demekki yorumlarında açıksın ve mesajların siliniyor olabilir belki arkadaşlar uygun görmemişlerdir
iticilik derken renk,font,tipografi vs. bunlardan seni rahatsız eden ne?
onu öğrenelimde senden öyle yolumuza devam edelim senin gibi profosyonel bir kişinin yorumlarına ihtiyacımız var

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eleştiri ne demektir (bir olgu veya varlik karşisinda olumlu ya da olumsuz değerlendirme.
criticos(ayirtetme,farkina varma)kökünden gelir. - ekşi sözlük ) lafım sana değil ama yapılan eleştiriler bizi daha iyi şeyler yapmaya sevk eder. Neyse yanlış bir cümle kurdumsa özür dilerim.
Gelelim işe (BANA GÖRE diorum) kullandığın resim karşıdanki kişi sanki suç işlemiş sende onu arıyormuşsun gibi bir izlenim veriyor. Seni arıyorduk yerine "Bizimle çalışırmısın, Takım arkaşımız olurmusun gibi" sloganlar kullanılabilir...

Saygılar..

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şanlı Urfa İçin fazla değilmi bu afiş.Yani yanlış anlamayın Ben Elazığdayım Küçük Vilayet Bütün Grafikerleri tanıdığım için konuştum :)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
aslında mantıklı bi reklam gibi düşünülebilir
ama biraz düşündükçe firmayı küçük gösteren bi reklam olduğu kanısına vardım
bi reklam firması alacağı elemanı bu şekilde aramamalı bence
bu afiş asıldıktan sonra gelecek telefonları başvururları düşünemiyorum bilen bilmeyen herkes şansını denemek için başvuracak bence
eğer böyle bişeye girecekseniz size tavsiyem en azından bi konu verip yarışma tarzında
bişeyler yapmanız hem firmayı büyük ve profosyonel gösterir hemde siz ii bir grafiker kazanırsız
söylediklerimi yanlış anlamazsın inş. ben olacakları söyledim;)

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslında mantıklı bi reklam gibi düşünülebilir
ama biraz düşündükçe firmayı küçük gösteren bi reklam olduğu kanısına vardım
bi reklam firması alacağı elemanı bu şekilde aramamalı bence
bu afiş asıldıktan sonra gelecek telefonları başvururları düşünemiyorum bilen bilmeyen herkes şansını denemek için başvuracak bence
eğer böyle bişeye girecekseniz size tavsiyem en azından bi konu verip yarışma tarzında
bişeyler yapmanız hem firmayı büyük ve profosyonel gösterir hemde siz ii bir grafiker kazanırsız
söylediklerimi yanlış anlamazsın inş. ben olacakları söyledim;)

wolphin söylediklerine katılıyorum... kolay gelsin...

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet telefon hatlarında bi tıkanıklık söz konusu kesin olacaktır, grafiker olan olmayan arayacaktır, seni arıyorduk ibaresinin altındaki program detaylarına ve konunun açılımına bakmadan arayan bir sürü insan olacak, şöyle bi örnek vermek istiyorum, İstanbul"da oturanların çoğu Güvenpınar ve Çobanpınar Kaynak sularını bilir, 4 sene önce onların broşürlerini yeni afişlerini herşeyini ben yapıyordum ve bu reklam işlerinde baskısını da yaptığımız için Matbaamızın ismini koyuyorduk, küçücük bir yere ve yurdum insanı koskoca su firmasının telefonunu görmeden bizi arıyo ve SU SİPARİSİ istiyordu!, yurdumuzda bu şekilde oluyosa, ve koskoca teli görmeden minnacık matbaa telini bulup araması... O ilanıda kim görse tamam beni arıyolarmış diyecektir bu bir ikincisi ise, hiçbir oturaklı ajans böyle Grafiker aramaz diye düşünüyorum, yukarıda bu konuyu Wolphin nickli arkadaşımız çok iyi vurgulamış...Son bişiy ilanı asacağınız yerde sanırım 1000 lerce grafiker var ki böyle bi reklam aracı kullanıyor sunuz ?

kardinal35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeş ellerine sağlık güzel olmuş. yav sana sorayım bu afişte kullandığın yöntem nasıldır ki, mavi yüzeyin kenarlarına siyahlık vermişsin ve 3 boyutlu gibi gözükmekte. Bunu bana bi öğretsene. :D

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eleştiri ne demektir (bir olgu veya varlik karşisinda olumlu ya da olumsuz değerlendirme.
criticos(ayirtetme,farkina varma)kökünden gelir. - ekşi sözlük ) lafım sana değil ama yapılan eleştiriler bizi daha iyi şeyler yapmaya sevk eder. Neyse yanlış bir cümle kurdumsa özür dilerim.
Gelelim işe (BANA GÖRE diorum) kullandığın resim karşıdanki kişi sanki suç işlemiş sende onu arıyormuşsun gibi bir izlenim veriyor. Seni arıyorduk yerine "Bizimle çalışırmısın, Takım arkaşımız olurmusun gibi" sloganlar kullanılabilir...

Saygılar..

"CorelDraw & Adobe Photoshop programlarına hakimsen, yeni oluşturduğumuz tasarım departmanı için aday olabilirsin"
hürrem arkadaşımıza teşekkürler ederim bu konuda yardımcı oldu ve bu yukarıdaki metin yer aldı.
açıkhava bambaşka bir reklam aracı biraz genel düşünürsen konuyla yani grafikle ilgisi olan olmayan bir çok insan bu afişe baktı... belkide yakın bir grafiker arkdaşı veya akrabası vs.. bunu ulaşacağı nokta götürecektir.
bizimle çalışırmısın takım arkadaşımız olurmusun ibareleri sence klasik bir klişe değilmi?

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba kaptan çok hoş olmuş çalışma ama bende HÜRREM'e katılıyorum cümle düşüklüğü söz konusu yane çalışma ne kadar güzel olursa olsun bu düşüklük bu güzelliğe gölge düşürür diye düşünüyorum...

Kolay gelsin...