Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şişirebilir dünya ve Toys R Us

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Toys R’us için yapılan bu çalışma, oldukça yaratıcı bir outdoor çalışması. Hatta bir yönüyle gerilla bile denebilir. Gerçek dünyaya tıpa takmak oldukça zekice bir fikir. Şişirilmiş dünya €9.99 . Toys R’US

toysrusglobeeb9.jpg

Not:alıntıdır

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok iyi bir uygulama yapmışlar ve bence çok orginal bir fikir..Paylaşım için teşekkurler damlajım..

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben teşekkürederim canım...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoşuma gitti benimde teşekkürler paylaşım için

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
reklamcılığın vazgeçilmezi görsellik.
bu fotomanibülasyon kaç satır yazıya eşdeğer acaba :)

çalışmayı bende beğendim,,,
paylaşım için teşekkür ederim.

hzmukoza

🌱Yeni Üye🌱
sözün bittiği yere tıpayı takmış toysRus :) güzel olmuş

mfarc

🌱Yeni Üye🌱
Süper olmuş :D gerçekten orjinal. Çok beğendim paylaşım için teşekkürler.

electronwarrior

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence Kötü Olmuş. Hiç 1 Şey ifade etmiyor bana. Çocuklara edermi bilmiyorum saçma geldi.

Paylaşım için teşekkürler.

hzmukoza

🌱Yeni Üye🌱
Bence Kötü Olmuş. Hiç 1 Şey ifade etmiyor bana. Çocuklara edermi bilmiyorum saçma geldi.

Paylaşım için teşekkürler.

kötü olmuş diyip kesip atamazsın :)
bu tür reklamlar ilgi çekmek, hakkında konuşturmak için yapılır. dünyanın öbür ucundan birisinin ya da bu resmin altına yorum yazan hepimizin şu andaki konumu esprinin başarılı olduğunun kanıtıdır...
2. si çocuklara da bişey ifade etmez çünkü asıl hedef kitle, çocuğunu elinden tutup tükkana götürecek olan büyüklerdir :)

Angelisa

🌱Yeni Üye🌱
kötü olmuş diyip kesip atamazsın :)
bu tür reklamlar ilgi çekmek, hakkında konuşturmak için yapılır. dünyanın öbür ucundan birisinin ya da bu resmin altına yorum yazan hepimizin şu andaki konumu esprinin başarılı olduğunun kanıtıdır...
2. si çocuklara da bişey ifade etmez çünkü asıl hedef kitle, çocuğunu elinden tutup tükkana götürecek olan büyüklerdir :)

ama çok iyi de olmamış :) bu reklamın hakkında fazla konuşulacak bişey bulamadım bende açıkcası.. ve asıl bence çocuklara bişey ifade etmeli ki büyükleri onların ellerinden tutup dükkana ne zaman götürürler diye beklemeden dikkatlerini çeken şeye onlar büyüklerini yönlendirmeli..çocukların herşeye bakış açısı daha farklıdır çünki...:wink:

paylaşım için teşekkürler

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben beğendim..
Fikrin yanında uygulamada önemli diye düşünüyorum.Neyden yapılmış bilmiyorum belki plastik belki pvc ama bir tıpa benzetilmesi önemli bence.Ülkemizde olsa kesin kartonpiyerden yapılır gecede üzerine poster yada spreyle yazı yazılırdı :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben beğendim..
Fikrin yanında uygulamada önemli diye düşünüyorum.Neyden yapılmış bilmiyorum belki plastik belki pvc ama bir tıpa benzetilmesi önemli bence.Ülkemizde olsa kesin kartonpiyerden yapılır gecede üzerine poster yada spreyle yazı yazılırdı :)

katılıyorum :wink:teşekkürler...